Дієта для домогосподарок: просто це?

Дієта для домогосподарок: просто це? Так чи просто схуднути домогосподарці?

Перше, що спадає на думку – звичайно! Домогосподарці набагато простіше схуднути. Адже жінка, яка тільки й робить, що піклується про дім і сім’ю, набагато вільніше розпоряджається своїм часом. А значить,

і можливостей для контролю над режимом харчування та дотримання дієтичних приписів – теж більше.

Однак це тільки верхівка, видима частина ситуації. Насправді для домогосподарок проблема схуднення не обмежується вільним часом. Домогосподарці набагато важче дотримуватися певного режиму харчування, коли доводиться годувати домочадців, по десятку разів на дню підходячи до плити або холодильника.

Немає сенсу і далі розвивати цю тему, правда? Замість цього краще перейдемо до теми дисциплінованого харчування і розглянемо поради та рекомендації домогосподаркам, що мріють про стрункість, прекрасною фігурі і красі. І схуднення для домогосподарки має починатися з перекладу всієї родини на правильне і здорове харчування. Насамперед змініть традиційний «бутербродний» сніданок м’ясним або сирним стравою. В обід можна подати рибне блюдо або нежирну курку. Замість калорійної підливи подавайте легкий соус або маложирную сметану, а улюблені домочадцями млинчики замініть більш легкими сирниками.

Словом, продумайте щоденне меню так, щоб воно складалося тільки з малокалорійних страв, але в повному розмаїтті. І, зрозуміло, на дві третини скоротіть число вуглеводних і жирних страв, одночасно обмеживши спожи2ання рослинного масла в салатах (і особливо – при смаженні).

Що стосується вуглеводної їжі, то пам’ятайте: з’їдене вами солодке через короткий час почне волати до поповнення шлунка – така реакція організму, спровокована викидом інсуліну. Тому вранці і на обід краще їсти білкову та жирову їжу, а вуглеводну залиште на вечір: стаканчик фруктового йогурту або солодкого Біфідок – цілком прийнятний варіант для вечері не пізніше семи годин.

Дисципліноване харчування – це те ж, що і дієта для схуднення, тому наступне обмеження стосується поганої звички багатьох домогосподарок – доїдати за чоловіком або дитиною. Ясно, що не хочеться викидати недоїдену малюком половинку яблука або виливати півтарілки супу, залишені чоловіком, що поспішили перейти до котлет. Вам шкода і продуктів, і своїх праць, але краще пошкодуйте своє здоров’я і свою фігуру, а собі на замітку візьміть: потрібно зменшити порції і розраховувати їх так, щоб їжа не залишалася по тарілках.

Строго ведіть облік всього, з’їденого вами за день. Добре б завести спеціальну звітну книжечку, куди будете записувати все, що потрапляє вам в рот, аж до ковтка води і двох сухариків. Ретельно аналізуйте свої записи: чому ви їли саме це, і чому – саме в цей час. Зазвичай достатньо і тижня, щоб виявити корінь зла – причину постійного переїдання.

Дивна річ: дієта для схуднення домогосподарок передбачає і такий пункт, як фітнес-прибирання. Відомо, що завдяки зусиллям, затрачуваним на прибирання квартири можна спалити близько чотирьохсот кілокалорій. А якщо «ускладнити» процес прибирання танцювальними рухами під хорошу музику, то це число легко можна подвоїти. Мало того, що така танцювальна гімнастика буде дуже корисна для фігури, так ви ще при цьому й зарядитесь чудовим настроєм.

А якщо ви зацікавлені в тому, щоб домогтися більш швидких і відчутних результатів, то ось вам прекрасний помічник у цій непростій справі – персональна дієта, заснована на індивідуальних особливостях вашого організму. Дієта, складена на нашу унікальному конструктору дієт, неодмінно вам допоможе.

Статті можна використовувати тільки з посиланням на наш ресурс. Дякуємо за розуміння.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00838 sec