Дієта для домогосподарок – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Дієта для домогосподарок – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Дієта для домогосподарок

Напевно, всім давно відомо, що позбутися зайвої ваги домогосподаркам найважче. Хто як не вони найбільше схильні спокусам покуштувати всякої смакоти. Перш ніж приступити до дотримання дієти для домогосподарок намагайтеся завжди дотримуватися таких правил:

Намагайтеся ніколи які не доїдають за вашими домочадцями. Такий вид економії не призведе до гарного результату. Якщо вам шкода викидати продукти, що залишилися у відро для сміття, то віддайте їх вашим сусідам, які мають домашніх тварин. Під час прийому їжі вживайте їжу тільки з тарілок маленького розміру . Маса порцій на таких тарілках буде меншою, і спочатку ви захочете обов’язково щось перекусити між основними прийомами їжі. Така проблема легко вирішується. Для цього замість додаткової порції основного блюда випийте один стакан мінеральної негазованої води або з’їжте одну жменьку будь-яких горіхів. В недалекому майбутньому ваш шлунок швидко звикне до такого режиму харчування, і ніколи не буде просити добавки. Ні в якому разі не пробуйте на смак їжу під час її приготування. Це зовсім образливі заняття, так як ви не можете враховувати калорій вживаної їжі, а малий об’єм їжі тільки посилить ваш апетит. Але цілком можна скористатися одним корисною порадою: спробувавши їжу на мову, швидко виплюньте її і сполосніть рот водою. Вживайте їжу разом з домочадцями, але завжди готуйте для себе їжу окремо від усіх.

Існує два варіанти дієти для домогосподарок . Меню першого варіанту дієти більш жорстке . Автори цієї дієти радять жінкам, які вирішили його застосовувати більше одного тижня, бути особливо уважними і намагатися іноді чергувати його з меню іншого варіанту дієти. Наприклад, ви два дні харчуєтеся по раціону харчування першого варіанту дієти, а на третій день вибираєте страви, що входять до меню другого варіанту.

Суть дієти домогосподарок полягає в тому, що слід вживати їжу кожні дві години, але невеликими порціями.

Практично в ній немає таких продуктів, які піддавалися б жорсткого виключенню, але все ж солодкі і борошняні страви слід виключити з раціону харчування. Варто відзначити, що ви можете самі скласти своє індивідуальне меню, яке має бути корисним і містити мала кількість калорійних продуктів.

Дотримуватися вимоги дієти домогосподарок по годинах можна і один-два тижні, і один місяць, а потім зробити перерву на певний час і знову закріпити результат. За один місяць дотримання дієти домогосподарок ви зможете позбутися від п’яти до десяти кілограмів зайвого ваги .

Зразок меню раціону харчування дієти для домогосподарок по годинах

  салат з однієї натертої великої моркви з додаванням лимонного соку.
  фрукти на ваш вибір (груша, яблуко, персик, грейпфрут).
  один невеликий шматок зернового хліба, намазаний тонким шаром вершкового масла; 100 грамів відвареного або приготованого на пару нежирного яловичого м’яса або курки.
  одне відварене куряче яйце: 100 грамів твердого сиру; 150 грамів знежиреного сиру.
  порція свіжого овочевого салату, приготованого з білокачанної капусти, огірків, помідорів з додаванням однієї десертної ложки оливкової олії.
  один стакан нежирного кефіру або натурального йогурту.
  100 грамів гречаної каші; половина плоду грейпфрута і яблуко; один стакан знежиреного молока.
  200 грамів будь-якого овочевого салату; один шматочок житнього хліба; 30 грамів будь-якого плавленого сиру з пониженим вмістом жиру; один стакан нежирного йогурту.

Comments are closed!