Дієта для дітей – відгуки та результати

Дієта для дітей – відгуки та результати Дієта для дітей

Зайва вага у дітей – це проблема не стільки зовнішньої краси тіла, скільки внутрішніх проблем зі здоров’ям. Маючи проблеми з вагою з самого дитинства, дитина гарантовано буде схильний серцево-судинних захворювань, а також зіткнеться з проблемами правильного

розвитку кісток тіла (кістки в процесі росту легко деформуються через неправильну навантаження).

Причини надмірної ваги у дітей і підлітків криються, в основному, в неправильній культурі харчування всередині сім’ї – з самого дитинства дитина привчається батьками до неправильного харчуванню.

Щоб побороти зайву вагу . дитині не досить сісти на короткочасну низькокалорійну дієту або на 2 тижні виключити певні шкідливі. Це або дасть короткочасний позитивний ефект, або взагалі не вплине в кращу сторону (під час дієти діти отримують регулярні порції стресу, що негативно позначається на здоров’ї).

Щоб дитина схуд – або краще сказати – нормалізував свою вагу, вся сім’я повинна дотримуватися певну культуру харчування, а також прищеплювати дітям любов до фізичних вправ.

Дуже важливо не змусити дитину робити щось незвичайне (правильно харчуватися), а показати йому на своєму прикладі.

Дієта для дітей (для схуднення і нормалізації ваги)

Ефективна дієта для дітей повинна називатися правильним харчуванням, про це ми і поговоримо.

Для нормалізації ваги (схуднення при зайвій вазі і набір ваги при нестачі) необхідно харчуватися виключно натуральними свіжими продуктами.

Під натуральними продуктами ми розуміємо такі, які при покупці складаються тільки з самих себе. Наприклад, гречка складається з гречаної крупи, куряче м’ясо складається з курки, картопля з картоплі, апельсин з апельсина, вода з води.

Куплені натуральні продукти ви можете комбінувати між собою, створюючи більш складні страви. Намагайтеся уникати покупки складних страв в магазині, тому що найчастіше ви не зможете дізнатися їх повний склад і натуральність.

Приклади натуральних продуктів:

– м’ясо: яловичина, баранина, курка

– морепродукти: риба, креветки, кальмари

– яйця

– овочі і фрукти

– крупи: гречка, вівсянка, перловка, пшоно, пшенична, рис

– молочні продукти: кефір, варенец, ряжанка, йогурт, молоко, сир, сир

– рідини: чиста вода, мінеральна вода, свіжі овочеві і фруктові соки

– темний шоколад з вмістом какао мінімум 50%

– хліб (краще темних сортів)

Важливе доповнення. У Росії існують стандарти якості (ГОСТи), по яких не можна продавати продукти під назвою, що не відповідає ГОСТу. Особливо це стосується молочних продуктів. Наприклад, не можна називати сирну масу сиром, а йогуртовий продукт не можна називати йогуртом. Будьте дуже уважні, звертайте увагу на назви і відмітку ГОСТу. Як правило, всі неякісні продукти мають замасковані назви (Йогуртіно, Фрогурт, Сирок, а також приставки «Чудо-» і т. п.) і зроблені за технічними умовами (ТУ), а не по ГОСТам. Сир краще всього купувати з назвою «сир», у паперовій прямокутної упаковці, з терміном зберігання до 4 днів. Йогурти найкраще взагалі не купувати через численного обману споживачів: справжній йогурт досить кислий і не містить в собі ніяких барвників, підсолоджувачів та інших добавок. Реклама, що обіцяє вам смачний солодкий йогурт, пропонує вам зовсім не йогурт, а молочний напій з хімічними добавками.

Оптимальний режим харчування дитини і підлітка: 4-5 разів на день, приблизно кожні 3 години. Найкраще, якщо їжа буде приготовлена??вдома в сім’ї, а не в їдальні або в магазині (у вигляді напівфабрикатів).

Приклади ненатуральних продуктів:

– м’ясні напівфабрикати: ковбаси, сосиски, сардельки, котлети з магазину

– консерви тривалого зберігання (більше 3 місяців)

– солодкі газовані напої

– сміттєва їжа (джанк-фуд, фаст-фуд, майже все що продається в кіосках): чіпси, сухарики, картопля фрі. солодкі батончики (псевдо-шоколад Марс, Снікерс і т. п.), різнокольорові жувальні цукерки і льодяники, бульйонні кубики, швидко-супи і швидко-локшина (Доширак тощо)

Ці продукти бажано зовсім виключити з раціону харчування дітей, щоб вони виросли здоровими і не відчували проблем із зайвою вагою.

Крім того, краще зменшити кількість продуктів, до складу яких входять підсилювачі смаку (наприклад, глютамат натрію, гуанілат натрію, Е621, Е627 або Е631). Глютамат натрію викликає звикання і деяку залежність.

Також краще уникати продуктів харчування, приготованих на маргарині.

Дієта для дитей

Ми помітили, що близько 3000 чоловік щомісяця запитують у Яндекса «дієту для дітей» (саме так, з помилкою). Мабуть, дієту шукають самі діти, а не їхні батьки. Це дуже погано.

Ребята. Звертаюся до вас! Хлопчики і дівчатка! Якщо вам всього 12 років (або навіть 9-10 років), не можна ставити експерименти над своїм організмом в такому юному віці.

Якщо ви вважаєте, що у вас є проблеми з вагою, якщо ви хочете схуднути – повідомте про це вашим батькам! Скажіть, щоб вони нарешті вже взяли відповідальність за ваше здоров’я і знайшли для вас правильну систему харчування, яка не викликає ожиріння та інші проблеми зі здоров’ям. Нехай батьки покажуть вам приклад правильного харчування та здорового способу життя!

І ні в якому разі не вірте всьому, що написано з приводу дієт для «дітей» в Інтернеті! Навіть мені не вірте!

  • дієта 5 для дітей
  • дієта для дітей відео
  • як до літа схуднути дитині
  • як швидко схуднути для підлітка до літа

Comments are closed!

_0.31MB/0.01149 sec