Дієта для дітей – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Дієта для дітей – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Дієта для дітей

На сьогоднішній день, як стверджують фахівці, більше мільярда людей у??світі страждають від зайвої ваги, близько 30% з них – діти. Основними причинами надлишкової ваги у дітей є неправильне харчування

і малоактивний спосіб життя. Дуже багато дітей сидить годинами за комп’ютерами, а на спортивний зал і прогулянки не залишається часу.

Діти так само стають жертвами смачних, але калорійних і шкідливих, чіпсів, солодких напоїв, сухариків, батончиків і т. д. Діти з надмірною вагою входять до групи ризику, так як часто схильні до захворювань серцево-судинної системи і деформації кісток.

Якщо у вашої дитини надлишкова вага, ваше завдання допомогти його нормалізувати. Це необхідно робити поступово, в комплексі з фізичними навантаженнями і спеціальною дієтою для дітей.

Дієта для дітей – збалансована дієта для зростаючого організму.

Дуже важливо відрегулювати режим харчування

Для приготування сніданку та обіду дієти для дітей краще використовувати продукти, які містять велику кількість білка (яйця, м’ясо, риба), і бобові. На вечерю рекомендуються страви з овочів і круп.

Для приготування страв до дієти для дітей, необхідно використовувати виключно натуральні та свіжі продукти. Їх можна між собою комбінувати, і готувати нові корисні страви.

До натуральним продуктам можна належать: М’ясо. Риба та морепродукти. Яйця. Фрукти та овочі. Різноманітні крупи. Натуральні молочні продукти. З напоїв: вода, натуральні соки з фруктів і овочів, мінеральна вода. Хліб.

До дієти для дітей бажано їжу готує вдома, а не купувати готову в супермаркеті або в їдальні. Звертати потрібно уваги при покупці продуктів, на терміни придатності виробу і його склад.

Дієта для дітей забороняє вживати:

    напівфабрикати з м’яса: котлети, ковбаси ит. д; консерви, які зберігаються більше трьох місяців; солодкі напої; продукти, приготовані на маргарині; сміттєву їжу – чіпси, сухарики, батончики, льодяники і т. д.

При складанні меню дієти для дітей потрібно зменшити продукти, в які входять підсилювачі смаку. Вони викликають у дітей залежність і звикання.

Для заміни солодощів і шоколаду можна використовувати сухофрукти . Вони дуже смачні і корисні, і не додають зайвих кілограмів . Макаронні вироби дуже корисні, які зроблені з твердих сортів пшениці.

Пропонуємо зразкове меню дієти для дітей з надмірною масою тіла

Другий сніданок: сендвіч з сиром, стакан компоту із сухофруктів.

Обід: суп з картоплі або м’яса, хлібці або шматочок житнього хліба.

Вечеря: відварну картоплю з тушкованими овочами, кисіль з яблук.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00828 sec