Дієта для 1, 2, 3, 4 групи крові негативною

Дієта для 1, 2, 3, 4 групи крові негативною Ефективна дієта для негативної групи крові

Правильно вибрати для себе дієту теж потрібно вміти. Головне – пам’ятати про те, що дієта не повинна заважати нормальній працездатності. Завдяки збалансованому харчуванню повинна досягатися гармонія між зростом і вагою,

а також статурою. Серед бажаючих схуднути часто можна почути, що одна і та ж дієта не всім підходить. Одні насилу худнуть на 1-2 кг, інші скидають цілих 10 кг, причому без особливих зусиль і обмеження в їжі. Звичайно, без певних знань і глибокого пізнання в медицині ці особливості різних результатів дієти зрозуміти складно.

Не всі знають, що дієта по 2 групі крові негативною зовсім не підходить людям з 3 групою крові негативною . Дієта по групі крові сьогодні вирішує багато проблем для тих, що худнуть. Американські вчені твердять, що секрет закладений в генетиці людини, а саме в групі крові.

Відомий лікар Дж. Д’Адамо розділив всі продукти харчування на корисні, нейтральні для здоров’я людини та шкідливі. Отже, кожна група крові має свої шкідливі продукти, виключивши які з харчування, люди легко втрачають вагу. Звідси напрошується висновок, що один і той же продукт може бути корисним в дієті 1 групи крові негативною і токсичним, неприйнятним для дієти 2 групи крові негативною. Весь секрет криється в крові, причому групи крові сучасної людини аналогічні групам крові наших предків. Від групи крові залежить робота імунної системи і травного тракту.

Про дієту по 1 групі крові негативною

Виходячи з результатів досліджень у сфері дієтології, можна стверджувати, що всмоктування поживних речовин зовсім не залежить від того чи іншого резус-фактора, звідси напрошується висновок, що дієта по 1 групі крові позитивної аналогічна дієті по 1 групі крові негативною. Володарям першої групи крові найбільше підійде протеїнова дієта, де головними джерелами білка є нежирне м’ясо птиці, телятини і нежирних сортів риба.

Для людей з групою крові негативною дієта буде успішною, якщо підвищити швидкість обміну речовин . З цією метою потрібно виключити з щоденного меню наступні продукти:

1. Борошняні вироби, випічку з пшениці, боби, кукурудзу, сочевицю. Саме ця їжа блокує вироблення інсуліну і уповільнює обмінні процеси.

2. Капусту, овес, які пригнічують вироблення гормонів щитовидної залози.

Для володарів 1 групи крові негативною дієта рекомендує збільшити вживання тваринних білків . містяться в м’ясі, печінці, а також постачати організм необхідною нормою йоду, який міститься в різної зелені, морепродуктах, водоростях.

Помірні фізичні навантаження, активний спосіб життя сприяють підвищенню життєвого тонусу і прискорюють процес схуднення людей з дієтою по 1 групою крові негативною. Незалежно від групи крові ті, хто дійсно намагається отримати відмінний результат, повинні обмежити себе у вживанні жирів.

Дієта по 2 групі крові з негативним резусом

Людей з другою групою крові негативного резусу складно назвати щасливчиками, оскільки їх кров є густий. Ви, напевно, чули, що кров (плазма крові) буває густий і нормальною. Володарі цієї групи крові негативною дієту переносять добре, вони відмінно адаптовані до різних змін . передбачуваною в самій системі харчування.

Що стосується системи травлення, то люди з другою групою крові мають, в основному, знижену кислотність. Якщо застосувати людям з 2 групою дієту 1 групи крові негативною, то виходить затримка калорій, оскільки м’ясні вироби уповільнюють обмінні процеси і сприяє накопиченню жирів. Тому для даної групи існують свої правила дієтичного харчування, дотримуючись яких, відновлюється імунна система, і йде комплексне оздоровлення організму.

Дізнайтеся правила дієти по 2 групі крові з негативним резусом.

  перше, необхідно обмежити вживання виробів з пшениці. Саме вона сприяє окисленню м’язових тканин, що буде корисним для тих, хто «сидить» на дієті негативної групи крові. друге, рекомендується вживати багато морепродуктів, водоростей. Для приготування страв використовуйте сіль йодовану, а також не забувайте про шпинат. Дієта негативної групи крові другого виключає з раціону жирну рибу: оселедець, палтус, камбалу. третє, саме овочі, бобові культури в щоденному меню сприяють схудненню. Вегетаріанство вітається. четверте, дієта негативної групи крові під номером два суперечить вживання молочних продуктів і кисломолочних напоїв . Дозволяється тільки сир нежирний, також соєве молоко. Щоденне меню дієти негативної групи крові другий має бути насичено різноманітними овочами та фруктами. Забороняється вживати цитрусові, папайю, банани, кокоси.

Рекомендації про дієту для 3 групи крові зі знаком мінус

Для володарів 3 групи крові негативною дієта підійде практично в будь-якій комбінації продуктів харчування в залежності від їх хімічного складу. Люди цієї групи мають відмінне здоров’я, практично не скаржаться на збої в травленні і мають відмінний імунітет.

Дієта для негативної групи крові3 має такі особливості:

  Рекомендується вживати багато овочів і фруктів, «натискати» на білки тваринного походження. Людям даної групи крові можна вживати як їжу, багатою клітковиною, так і будь-яку рибу, м’ясо, рослинні масла, різні каші. Дієта негативної групи крові передбачає вживання молочних і кисломолочних продуктів знежирених . яєць, круп, бобових. Не можна зловживати гарбузом, оливками, гречкою і пшеничними виробами. Морепродукти, вироби з свинини, куряче м’ясо перетравлюються довше звичайного у людей з 3 групою крові. Пшоняна, рисова і вівсяна каша благотворно впливає на процес метаболізму в організмі, допомагає швидше домогтися гарних результатів дієти негативної групи крові.

Складання дієти по 4 групі крові з негативним резусом

Якщо ви володієте 4 групою крові, то, дотримуючись наших рекомендацій, ви помітно поліпшите своє здоров’я, а також швидше станете стрункою і красивою. Чим же дієта по 4 групі крові з негативним резус-фактором відрізняється від інших груп? Люди цієї групи часто мають знижену кислотність, звідси і особливості складеної для них дієти.

1. Рекомендується використовувати змішане харчування, тобто дієта аналогічна дієті для негативної групи крові під номером три.

2. З м’ясних продуктів слід вживати кролятину, індичку і баранину. У вживанні риби є обмеження: якщо хочеться рибки, то потрібно прибрати з меню всі морепродукти.

3. Корисні й добре засвоюваності кисломолочні продукти і нежирний сир.

4. Обережно в помірній кількості вживати страви з бобів.

5. Різні каші, заправлені рослинною олією, вітаються. Не вживати гречану і кукурудзяну крупу.

6. Урізноманітнити свій раціон фруктами, тільки не кислими, і овочами в достатній кількості.

Худніть на здоров’я!

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, проголосуйте за неї.

 • 3 група крові негативний
 • група крові 3 негативна
 • японська дієта жля 4 групи крові
 • 2-група крові мінус чи можна вживати кофи
 • від чого поправляєшся якщо в тебе резус крові другий негативний ?
 • від яких продуктів поправляються люди 1 групи крові
 • Група крові 4мінус
 • група крові харчування 3
 • Група крові3 якій групі крові підходить група крові 3
 • дієта 3 негативна група крові

Comments are closed!

_0.32MB/0.01063 sec