Дієта день через день

Дієта день через день Дієта день через день

При незліченній кількості різноманітних дієт, якими сьогодні рясніють безліч сайтів, знайти безпечну, ефективну і легко здійсниму майже неможливо. Практично всі з них пропонують значні обмеження в їжі,

витримати які не під силу більшості тих, що худнуть. Але найгірше те, що по завершенні дієти вага безжально повертається знову, а часто ще й з бонусами. І людина потрапляє в пастку. У підсумку він має зіпсоване здоров’я, постійний стрес і невирішену проблему зайвої ваги.

Ця дієта, за твердженням її творця, дозволяє розірвати порочне коло. Дотримуючись дієти день через день, можна схуднути, зберігши здоров’я, і??закріпити свій результат. І при цьому дозволено їсти абсолютно все – чи це не диво?

Правила дієта день через день

Автор дієти день через день – якийсь американський доктор Джонсон. Радує те, що він не просто придумав, але й випробував чи не собі її дію. При цьому залишився живий і здоровий, якщо вірити. Більш того, за 2 місяці прямування дієти день через день Джонсон втратив 16 кг, правда, початкову вагу доктора не вказується.

Дієта до неподобства проста і дуже зручна. Вона являє собою режим харчування, при якому один день можна їсти будь-які продукти без обмежень, а в другий день потрібно влаштовувати розвантаження. Чергування «ситого» і «голодного» днів можна коригувати: якщо день через день сидіти на дієті важко, можна дотримуватися схеми два дні через день і навіть більше. Якщо ви хочете прискорити досягнення результату, то співвідношення «ситих» і «голодних» днів збільшується в бік останніх: день їсте, два розвантажуються.

Змінювати чергування днів можна в будь-який час без особливого збитку для результату. Але при цьому слід розуміти, що чим жорсткіше буде графік (в межах розумного), тим швидше ви досягнете бажаного, і чим більше помірного і здорового меню будете дотримуватися в «ситі» дні, тим правильніше і легше буде відбуватися схуднення.

Крім того, до розвантажувальним дням надаються конкретні вимоги;

    в перші 2 тижні в розвантажувальний день можна вживати лише чверть від кількості їжі, що з’їдається в звичайний день; потім кількість їжі в день схуднення не повинен перевищувати третини від загального нормального обсягу, такого співвідношення слід дотримуватися до закінчення дієти.

Упродовж перших двох тижнів графіка день через день з виконанням усіх правил необхідно дотримуватися суворо. Надалі можливі деякі коригування. Наприклад, якщо намітилося застілля в розвантажувальний день, то чергування можна змістити, але в такому випадку після обжерливості краще влаштувати 2-3 розвантажувальні дні поспіль.

У якості «голодних» днів можна вибирати будь розвантажувальний день для схуднення, варіантів яких в інтернеті існує велика безліч. Ви можете підбирати продукти для розвантаження на свій розсуд, віддаючи перевагу дієтичним нежирним варіантами: кефіру, сиру, зеленим овочам, несолодким фруктам і пр.

Comments are closed!