Дієта “Через день” | Beauty & Psychology | ВКонтакте

Дієта “Через день” | Beauty & Psychology | ВКонтакте

За відгуками тих, хто зважився випробувати даний спосіб харчування, втрати ваги на дієті «Через день» складають в середньому від 7 до 10 кілограмів за три місяці. Цілком солідні показники, як для такого «вільного» способу схуднення.

Основні принципи дієти

Суть дієти полягає в однієї простої виверту: 24 години ви дотримуєтеся суворі обмеження по частині калорійності раціону, а наступні добу – дотримуєтеся вашого стандартного меню. У цьому формулюванні, до речі, ховається і найнебезпечніша особливість дієти. Тому зверніть увагу: на наступний день (після дня «жорсткого») ви повинні їсти саме в «стандартному» для вашої звичайної життя режимі, а не від’їдатися за все вчорашні муки. Тільки так дієта «Через день» матиме ефект.

А, загалом-то, це дуже щадний, з психологічної точки зору, спосіб схуднути. Ви будете набагато легше переносити гастрономічні обмеження, знаючи, що завтра зможете отримати свої законні калорії. При цьому енергетична цінність всього раціону в цілому (тижневого, місячного, піврічного) помітно знизиться.

Незаперечний плюс дієти «Через день» – це відсутність у організму можливості адаптуватися до неї. Всі ми знаємо, що якщо тривалий час недоїдати, організм швидко реагує на цей «фокус» уповільненням метаболізму. У результаті ми їмо все менше, а худнемо все повільніше. Такого неприємного ефекту дієта «Через день» допомагає уникнути. Адже коли обмеження калорійності триває не більше доби, організм не встигає «забити тривогу» і почати економити кожний міліграм жиру. А дні з звичайним раціоном дають йому вірний сигнал про те, що в запасах немає ніякої необхідності.

Меню дієти

Раціон «жорсткого» дня можна складати аналогічно вашим звичним «розвантажувальним» дням. Залежно від того, за які терміни ви плануєте схуднути, споживання калорій в такі дні може варіюватися від 500 до 1000.

Найзручніше встановити цю цифру на рівні половини від вашої звичної денної калорійності. Тобто, якщо зазвичай ви вживаєте 1800 калорій, то в розвантажувальний день відраховуйте 900, а наступного дня – знову повертайтеся до 1800.

Приблизний раціон на розвантажувальний день може бути наступним:

нежирний кефір – 2 л,

нежирний сир – 500 г,

яблука – 4-5 шт.

Тривалість дієти

Дієту «Через день» можна дотримуватися досить довго – поки не досягнете вашої ідеальної ваги. Більшість жінок, які випробували таку систему харчування, відзначали, що їм удалость з часом повністю змінити свій звичний раціон. У такому випадку дана дієта служить якійсь «адаптацією» для переходу до здорового харчування. Адже в один прекрасний день ви цілком можете відчути, що вже цілком готові до стабільно помірної калорійності раціону.

Comments are closed!