Дієта Чаровница | Правильне харчування

Дієта Чаровница | Правильне харчування Дієта Чаровница

Вважається, що дієта Чаровница з’явилася в одній відомій білоруській газеті, призначеної переважно для жінок. Цю дієту прислала, нібито, одна з читачок, яка змогла ефективно схуднути. За легендою

їй всього за 5 тижнів вдалося схуднути на 10 кг. Жінка стала більш привабливою і повністю змінила гардероб. Так в чому ж полягає дієта Чаровница.

Меню дієти

Напевно, кожному знайомі такі дієти, як «6 пелюсток», «драбинка», «кохана», засновані на завантажувальних днях. Дієта Чаровница вважається близьким родичем цих йде. Оригінальне меню дієти рекомендує харчуватися наступним чином:

«Білий понеділок»

У цей день необхідно вживати виключно молочні продукти, причому в будь-яких кількостях. Однак гастроентерологи категорично проти надмірного вживання молока, кефіру та сиру. Логічніше буде обмежити своє харчування в цей день 200 г сиру на сніданок, 220 мл йогурту на ланч, 200 г сиру Рікотта на обід, 200-250 мл кефіру на полудень і 150 г сиру на вечерю.

Останній прийом їжі повинен бути найменшим. Дієта Чаровница дозволяє додавати до сиру натуральний йогурт без добавок і підсолоджувачів. Вживання будь-яких інших продуктів в цей день протипоказано.

«Солодкий вівторок»

Цього дня дієта Чаровница рекомендує вживати тільки солодкі фрукти, овочі і сухофрукти. Знову-таки в цей день потрібно вживати всі продукти з розумом. Наприклад, в результаті надмірного вживання яблук може гратися печія і з’явитися оскома на зубах, а надмірне вживання моркви може негативно позначитися на роботі печінки. Крім того, через вживання фруктів і овочів у великих кількостях, в цей день вас може мучити метеоризм інші проблеми, пов’язані з неправильною роботою травної системи. Тому фрукти і овочі слід їсти в розумних обсягах. З них можна готувати овочеві або фруктові салати без заправок і різні смузі. У вівторок намагайтеся харчуватися дрібно і вживайте всі продукти маленькими порціями. Цього дня також дозволяється з’їсти трохи чорного шоколаду.

«Ситна середу»

Цього дня дієта Чаровница дозволяє вживати різноманітні білкові продукти: телятину, рибу, морепродукти, гриби. М’ясо краще відварювати або томити на пару. Білкову їжу дозволяється завжди підсолювати і приправляти лимонним соком. Проте вживати її слід без використання пряних трав, спецій, соусів та інших добавок. У цей день дозволяється з’їдати до 800 г пісної телятини або курячої грудки без шкіри.

«Суповий четвер»

Цього дня дієта Чаровница дозволяє вживати різні рідкі страви. Супи слід варити на нежирному м’ясному або овочевому бульйоні, з додаванням невеликої кількості овочів, бобових, риби, грибів або дієтичного м’яса.

«кашоварний п’ятницю»

Цього дня дієта Чаровница рекомендує вживати будь-які каші, зварені на воді, за винятком манки.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00498 sec