Дієта Чаровница для схуднення без голодування

Дієта Чаровница для схуднення без голодування Дієта «Чаровница»

Дієта «Чаровница» – вельми цікава і оригінальна дієта для схуднення. Автор її невідомий, проте відгуки в Інтернеті про цю дієту – самі захоплені.

Опис дієти «Чаровница»

Дієта розрахована на 7 днів, причому

кожен з них має своє звучне і запам’ятовується назва:

    білий понеділок; солодкий вівторок; ситна середу; суповий четвер; кашоварний п’ятницю; рідка суботу; салатну неділю.

Це, звичайно, не означає, що дієту треба починати неодмінно з понеділка. Але так, погодьтеся, простіше і цікавіше :).

На кожен день визначений список продуктів, які дозволені в цей день. Їсти їх можна в необмеженій кількості, якщо прямо не зазначено інше, але, звичайно, не об’їдаючись. Завжди пам’ятайте золоте правило здорового харчування: вставати з-за столу тоді, коли здається, що треба б з’їсти ще трохи.

Будь-які інші продукти заборонені.

Пити можна просту воду в необмеженій кількості.

А зараз про те, що можна їсти в кожен з днів дієти.

Білий понеділок

Дозволені будь молочні та кисломолочні продукти: сир, кефір, йогурт, молоко та інші, але не сири. Але! Тільки білі, тобто виключно натуральні, без будь-яких добавок і наповнювачів: шоколадних, фруктових і т. п. і, тим більше, хімічних.

Солодкий вівторок

Кушаем будь-які солодкі фрукти, ягоди, овочі з високим вмістом крохмалю (морква, буряк), сухофрукти, фруктове желе без цукру, мед в розумній кількості. Можна цілком, можна робити з них салатики, заправляючи тим же медом. Дозволяється також протягом дня з’їсти до 100 грамів фруктового або ягідного варення і до 50 грамів гіркого шоколаду.

Ситна середу

Цей день – білковий. Їмо нежирне м’ясо і птицю, яйця, рибу і морепродукти. Але тільки натуральні, ні в якому разі не консерви.

Суповий четвер

Весь день харчуємося виключно супами. Супи дозволені практично будь-які: щі, юшка, борщі, супи-пюре з овочів і морепродуктів, але тільки не жирні, без піджарки і досить рідкі. Наваристі і густі, такі, щоб «ложка стояла» – заборонені!

кашоварний п’ятницю

Будь-які каші на воді або нежирному молоці, без масла, соусів, підлив і яких би то не було висококалорійних заправок.

Рідка суботу

Весь день тільки п’ємо і нічого не їмо. Дозволені: будь чаї, соки та нектари, молоко і молочні коктейлі і, звичайно ж, вода, проста та мінеральна. Всі напої повинні бути без цукру (якщо ви купуєте соки і нектари в магазині, зверніть найпильнішу увагу на їх склад!) І, тим більше, категорично заборонена солодка газована вода.

Салатну неділю

Їмо будь-які салати з овочів, зелені і нежирного (жирність до 20%) сиру (підійде бринза, тофу, фета, але при покупці уважно дивіться їх жирність; можна також зернений сир). Заправляти їх можна невеликою кількістю нежирної сметани. Якщо сир ви не любите, то можна і без нього, в цьому випадку овочевий салат можна заправити рослинним, краще всього оливковою, маслом, або тієї ж нежирною сметаною.

Рекомендації

За тиждень дієти «Чаровница» йде від 2 до 4 кілограмів. Якщо для вас це мало, то можете повторювати дієту раз на місяць, поки не досягнете бажаних показників. Природно, після закінчення дієти треба дотримуватися принципів раціонального харчування, а не наїдатися до відвалу, тоді цілком реально утримати отриманий результат.

Знаходяться, втім, ентузіасти, які застосовують цю дієту 2, 3 і навіть 6 тижнів поспіль. Навряд чи варто рекомендувати повторювати такі подвиги, хоча, якщо такий режим харчування припав вам до душі, ви добре себе почуваєте і не відчуваєте під час дієти яких проблем, то чому б і не спробувати.

У будь-якому випадку перед початком дієти варто проконсультуватися з лікарем, оскільки подібний режим харчування може бути протипоказаний при ряді захворювань.

  • чи можна погладшати від солодких фруктів і ягід меду?
  • які каші йдуть для похудання і чим їх заправляти

Comments are closed!