Дієта бодібілдера

Дієта бодібілдера Дієта бодібілдера

Мабуть, ні в одному виді спорту немає такої пильної уваги до харчування, як у бодібілдингу. Тому не дивно, що спортзал для бодібілдерів – це лише півсправи. Чи не менше часу вони повинні приділяти своєму харчуванню, адже результативність роботи в залі багато в чому

залежить від якості та кількості їжі.

Великою популярністю серед бодібілдерів користується білкова дієта. яка допомагає скинути зайвий жир, наростивши при цьому м’язову масу. Але скористатися цією дієтою можуть не тільки спортсмени, вона ідеально підходить тим, хто хоче схуднути, але не може знайти сили відмовитися від риби, м’яса та яєць.

Дієта бодібілдера розрахована на пару тижнів, протягом яких ви зможете позбутися 4-8 кг. Її меню вже точно не назвеш «жорстким», але, незважаючи на це, вона підійде не всім. Наприклад, любителям мучного та солодкого буде достатньо важко дотримуватися такого харчування.

Основний принцип дієти для бодібілдера полягає в тому, що при такому харчуванні виникає надлишок білків і дефіцит жирів і вуглеводів. Така система харчування викликає різке зміна обміну речовин, і через брак вуглеводів і жирів відбувається інтенсивне спалювання жирових запасів, яке і викликає схуднення.

Проте варто відзначити, що ця дієта є незбалансованою і не може вважатися корисною для здоров’я. Тривале зловживання білковою їжею може викликати підвищену стомлюваність, безсоння, а також негативно відбивається на стані волосся і шкіри. Тому бодібілдери не використовують цю дієту занадто часто.

Також дієта бодібілдера має ряд протипоказань. до них належать захворювання органів травлення, подагра, коліт, панкреатит і захворювання нирок. Літнім і повним людям також не бажане дотримуватися цієї дієти через ризик виникнення тромбів.

Головне правило такої дієти – суворе дотримання рекомендованого меню, не можна заміняти або переставляти продукти, це створить зайве навантаження на організм і може заважати схудненню. Ви можете лише злегка підкоригувати розмір порції. Тільки при строгому дотриманні режиму харчування станеться правильна перебудова обміну речовин, яка викличе втрату жиру.

Меню дієти бодібілдера :

День 1

Обід: яйце, томатний сік і салат з капусти.

Вечеря: великий шматок вареної риби.

День 2

Сніданок: кава з хлібом.

Обід: смажена риба, капустяний салат.

  • дієта бодібілдера
  • система харчуваня бодібілдера

Comments are closed!