Дієта Бейонсе: The Master Cleanser :: JV. RU

Дієта Бейонсе: The Master Cleanser :: JV. RU Дієта Бейонсе: The Master Cleanser

Готувати чудовий напій на основі лимона треба самостійно, зате він дозволяє в короткий термін скинути максимум зайвої ваги

Хто перший почав? Народний цілитель із США Стенлі Берроуз (Stanley Burroughs, 1903-1991). Свій винахід, детокс-лимонад

The??Master Cleanser, Берроуз оприлюднив у 50-ті роки в книзі з однойменною назвою. Він пропагував його в першу чергу для лікування хвороб шкіри і травної системи (виразка, гастрит). У 2005-му другий натуропат, Пітер Глікман, опитавши більше 140 прихильників лимонної дієти, зібрав всі дослідження на цю тему і прийшов до висновку, що це ще і відмінний спосіб скинути вагу. У своїй книзі «Оздоровлення та очищення за допомогою лимонів» він докладно розповідає, як при зрості 185 см спочатку за півроку схуд зі 104 кг до 90 кг на овочевих і фруктових салатах, а потім за 20 днів лимонної дієти довів вагу до бажаних 79 кг.

У чому суть

На кілька днів головним джерелом живильних речовин і енергії стає лимонад на основі свіжовичавленого соку лимона, органічного кленового сиропу і кайенского перцю. Ранок треба починати зі склянки підсоленої води. а на ніч випивати чай з проносним ефектом. Крім лимонаду можна пити чисту негазовану воду і зелений чай.

Як працює дієта

За теорією Берроуза-Глікмана, наш організм створює жирові відкладення ще й для того, щоб нейтралізувати накопичуються токсини, а лимонна дієта стимулює їх виведення з організму. Учені вважали, що лимон знижує кислотність крові і шлункового соку, сприяє очищенню внутрішніх органів і зняттю набряків. Гострий перець прискорює обмін речовин. кленовий сироп забезпечує необхідний мінімум калорій і мікроелементів, в першу чергу кальцію і магнію. Сольове промивання і чай прискорюють виведення токсинів. Відповідно, ви починаєте втрачати вагу, до того ж поліпшується стан шкіри і самопочуття.

Як на неї перейти

За три дні до початку дієти замініть в раціоні м’ясо і всі напівфабрикати свіжими овочами та фруктами. За два дні – переходите на рідку їжу: овочеві та фруктові соки, бульйони. Напередодні проведіть день на свіжовичавленому апельсиновому соку (2 л). За бажанням можна розбавляти його водою. Якщо вам важко протриматися зовсім без їжі, крім лимонаду вгамовуйте голод, як Бейонсе, скибочками сирих овочів. Якщо здоров’я дозволяє, аеробні навантаження сприятимуть спалюванню жиру і роботі кишечника. Силові тренування, навпаки, протипоказані, так як ви не отримуєте з їжею необхідних для роботи м’язів білків.

Скільки разів на день треба пити лимонад

Дуже важливо випивати від шести до 12 склянок лимонаду в день, щоб забезпечити необхідний мінімум енергії (600-1200 ккал).

Тривалість і результат

В ідеалі три-п’ять днів, але в кожному разі не більше десяти. Наступні за дієтою три-п’ять днів потрібно харчуватися, як у перші три до неї, тільки в зворотному порядку (апельсиновий сік-бульйони і соки-свіжі овочі і фрукти). У сумі за 9-13 днів (три дні до, три-п’ять власне дієти і три-п’ять днів «виходу») втрата ваги складе 7-9 кг.

  • скільки можна скинути кг з лимонаду

Comments are closed!