Дієта балерин – Дієти для схуднення

Дієта балерин – Дієти для схуднення Дієта балерин

Сувора система харчування, якої дотримуються балерини, підійде багатьом людям, стурбованим питанням «як позбутися зайвої ваги?». Основними принципами цієї дієти є скорочення обсягу кожної порції, зменшення споживання солі, оптимізація режиму пиття.

Загальні рекомендації

Дозволені

продукти . При дотриманні цієї дієти можна їсти м’ясо, рибу і морепродукти, за умови, що страви з різними типами білків вживаються в різні прийоми їжі. Дозволяється їсти ягоди, овочі і фрукти. Пити можна несолодкий чай і кава, соки, нежирне молоко і кефір, мінеральну воду. Солодощі замінює мед і невелика кількість гіркого шоколаду.

Заборонені продукти . При дотриманні цієї дієти забороняється їсти солону їжу, заправляти страви майонезом, вживати жирні молочні продукти. З раціону необхідно виключити копченості, газовані напої, молочний шоколад, здобу та інші кондитерські вироби.

Переваги

Швидка втрата маси . Дієта балерин дозволяє прискорити лікування ожиріння. процес спалювання жирових відкладень за рахунок зменшення кількості споживаних калорій. При строгому дотриманні режиму харчування протягом тижня маса тіла може зменшитися на 4-5 кг.

Можливість тривалого дотримання . Дотримуватися дієти балерин можна кілька тижнів і навіть місяців. Це дозволяє не тільки швидко скинути зайву вагу, але і підтримувати хорошу форму протягом т0ивалого часу.

Можливість відпочинку від дієти . Дієта балерин допускає «вихідні» раз на місяць або частіше. У такі дні можна в помірних кількостях є будь-які страви. При тривалому дотриманні дієти короткостроковий перерва не веде до різкого набору маси.

Недоліки

Наявність протипоказань . Людям, що страждають хронічними захворюваннями і індивідуальною непереносимістю окремих продуктів, можна застосовувати цю систему харчування тільки після консультації з лікарем.

Почуття голоду . Дієта балерин припускає харчування невеликими порціями, тому в процесі звикання до нового режиму харчування вас може турбувати відчуття голоду. Іноді це веде до зниження настрою, підвищенню дратівливості.

Ризик розвитку авітамінозу . Продукти, що становлять основу цієї дієти, містять обмежену кількість вітамінів і мінералів. Для заповнення природної потреби організму в цих речовинах необхідно додатково приймати вітамінні комплекси.

Відгуки

Iron Lady

Непогана система харчування, дуже допомагає триматися в тонусі. Я, звичайно, не балерина, але раніше займалася професійним спортом, потім все кинула, запустила себе. У підсумку зібралася і села на цю дієту, плюс банально роблю розминку будинку. За півроку мінус 10 кг – це достойно. Але я продовжую харчуватися за цією системою і далі, дуже подобається відчуття легкості.

Я спробувала цю дієту зовсім недавно – ще тижнів не минуло. Поки складно сказати про результати, ваги показують то більше то менше, хоча начебто ем зовсім небагато. Сподіваюся, хоча б через місяць зможу повернутися до свого улюбленого 42-му розміру одягу.

Lisa-Alisa

Я сподівалася, що схудну швидко, але після двох тижнів не витримала – занадто хотілося їсти, мені вночі снилися шматки м’яса! Загалом до сили волі балерин мені ще рости і рости… Зараз шукаю простішу і щадну дієту.

Comments are closed!