Дієта Арнольда Шварценеггера для схуднення

Дієта Арнольда Шварценеггера для схуднення Дієта Арнольда Шварценеггера для схуднення

Незважаючи на те, що легендарний голлівудський кіноактор Арнольд Шварценеггер вже не перший рік перебуває у пенсійному віці, його зовнішнім виглядом і прекрасній спортивній формі може позаздрити навіть хлопчисько.

У чому ж успіх його секрету? Вся справа в тому, що колишній Термінатор ретельно стежить за своїм харчуванням, виключаючи з нього шкідливу їжу і збагачуючи білковими продуктами, які зберігають фортеця м’язової маси.

Тому дієта Шварценеггера передбачає ємне споживання білкової їжі, серед якої особливу перевагу віддано наступним корисним продуктам: курка, риба нежирних сортів, індичка, яйця, а також низькопроцентних молочна продукція.

Незважаючи на те, що актор побоюється вуглеводів, не виключає їх зі свого раціону, оскільки саме ці речовини надають організму найпотужнішу енергетичне підживлення. Це можуть бути зелені овочі, варена квасоля, фрукти, картопля, бурий рис і висівковий хліб, які також надають відчуття повної ситості.

Дієта Арнольда Шварценеггера також передбачає набір м’язової маси, тому вводиться жорстке обмеження на споживання борошняних виробів, солодощів, солінь, копченостей, дотепів і жирів. Дозволяється вживання тільки зварених, запечених, тушкованих або ж приготованих на пару продуктів, а число добових трапез в середньому має становити п’ять разів з інтервалами не більше п’яти годин.

Однак тут важливо розуміти, що бажаний результат настане лише в тому випадку, якщо правильне харчування вміло поєднувати з фізичними навантаженнями в тренажерному залі, інакше фігура кумира залишатиметься за гранню доступного.

Так що така дієта для схуднення найбільше підходить людям, які хочуть наростити м’язову масу і не лінуються займатися в тренажерному залі. Запропонована методика має три послідовних етапи, а раціон на кожному етапі рекомендується підбирати в суто індивідуальному порядку, правильно поєднуючи з фізичним навантаженням. Тільки тоді такий комплексний підхід дозволить наблизитися у фігурі свого кумира, яка завжди вважалася еталоном і межею всіх мрій.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00403 sec