Дієта Аніти Цой

Дієта Аніти Цой Дієта Аніти Цой

Читайте також:

Дієта Аніти Цой . як і більшість методик схуднення від публічних персон, користується популярністю, затребуваністю, інтересом меломанів, які мріють бути схожими на свого кумира. Оскільки, на відміну від інших способів зниження

ваги, рекомендації зірок (в тому числі і дієта Аніти Цой) наочно і найбільш переконливо демонструє реальні результати і ефект систематичних і корисних для організму обмежень у режимі і меню харчування на прикладі ідеальної фігури знаменитості.

Взагалі, запропоновану відомою співачкою російського шоу-бізнесу з азіатським походженням методику якісного схуднення, як, скажімо, і дієту Ксенії Бородіної, можна з упевненістю віднести до виправданим і правильним системам зниження маси тіла після реалізації материнських функцій світськими левами. Оскільки і Ксенія, і Аніта зіткнулися з проблемою надмірної ваги саме після того, як подарували світу і обожнюваним подружжю чарівних малят. Щоб не розчаровувати респектабельного чоловіка, гідною прикрасою якого намагалася бути Аніта, а також не викликати огиду у шанувальників своєї творчості, що, за її словами, і врятувало її від затяжної депресії і серйозною закомплексованості, співачка вирішила коригувати свою фігуру, в чому їй допомогла проста і цілком стерпна дієта.

Унікальна і воістину ефективна дієта Аніти Цой, складена методом проб і помилок, допомогла її граціозному автору поступово схуднути на 50 кілограмів. Така героїчна і епічна боротьба Аніти Цой з власними шкідливими звичками (насамперед – обжерливістю), комплексами, ненависними кілограмами гідна книги з елементами автобіографії, над чим паралельно з музикою і вокалом активно працює ця обдарована, терпляча і сильна волею жінка. Дієта Аніти Цой для посилення і прискорення процесу схуднення вимагає помірних і регулярних фізичних навантажень, а також дотримання елементарних правил роздільного харчування, які, до речі, допомагають зберігати ідеальну фігуру ще однієї VIP-персони, дотепною і завидною нареченій Росії – Ксенії Собчак.

Наприклад, дана дієта, яка в подальшому повинна стати системою здорового харчування, забороняє в одному прийомі їжі поєднувати такі складні білки тваринного походження, як риба, м’ясо, птиця, що також не можна вживати зі складними вуглеводами (крупами, макаронними, борошняними виробами, крохмалисті картоплею, особливо в смаженому вигляді!) і т. д.

Якщо звернутися безпосередньо до способу спалювання жирових відкладень в проблемних місцях, який успішно практикувала Аніта Цой, то можна запропонувати кілька меню. Наприклад, дієта від Аніти Цой для схуднення на основі свіжих огірків (добова норма споживання – 1,5 кг багатого клітковиною овоча і 2 л мінеральної негазованої води) дозволяє позбутися від 3-х кілограмів зайвої ваги за 3 дні строго харчування. Аналогічна за тривалістю дієта Аніти Цой білкового походження запевняє в тому, що видалить 5 кг жиру, якщо тільки з’їсти в день 7 варених яєць і 7 плодів грейпфрута, природно, в 5-6 прийомів до 21.00; чай і кава знаходяться під забороною цієї методики схуднення, дозволена негазована вода (2 л).

Досягнувши еталонних пропорцій, співачка підтримує ідеальну фігуру за допомогою корисних і очищають організм розвантажувальних днів на основі знежиреного кефіру (добова норма – 2 л), сиру (500 г на день без цукру, сметани, ягід, шоколаду, горіхів), свіжих ананасів (1 кг).

Таким чином, проста і нешкідлива, результативна і доступна всім дієта і розвантажувальні дні Аніти Цой є гідним прикладом для наслідування.

  • дієта від аніти

Comments are closed!