Дієта Амосова – меню, відгуки

Дієта Амосова – меню, відгуки Дієта Амосова

Дієта Амосова являє собою безпечну і збалансовану методику схуднення, в основі якої лежать науково-дослідні роботи і досягнення сучасних дієтологів.

Амосов Н. М.

Микола Михайлович Амосов це хірург-кардіолог,

який також займається письменством і створенням великої кількості новаторських методик. Миколи Михайловича знають і на території колишнього СРСР, і за кордоном. Ця чудова людина один з перших зважився возз’єднати точні науки і медицину. Амосову належить найперший у нашій країні відділ по біокібернетики. Цій людині також належить розробка моделі людського серця і його внутрішньої сфери, а також моделі суспільства й особистості. Теорії Амосова, як це часто буває у справжніх вчених, часто викликали сумнів у нього самого, тому багато з них він особисто випробував на своєму організмі. До істини ця людина завжди підходив з любов’ю до людей і оптимізмом.

У 1955 році Микола Михайлович захистив докторську, після чого очолив кафедру київського медичного інституту. З 1960 року Амосов став главою відділу біоенергетики. У 1968 році він став на посаду заступника директора з науки в київському НДІ грудної хірургії та туберкульозу. У 1983 році став директором інституту серцево-судинної хірургії.

Методика дієти доктора Амосова

Дієта Амосова відрізняється від усього безлічі різних методик схуднення тим, що з її допомогою відбувається не тільки позбавлення від зайвої ваги, але і очищається організм, нормализируютF обмінні процеси, а також поліпшується робота травної та серцево-судинної систем. Сьогодні саме поняття дієта багатьма сприймається по-різному. Для одних дієта пов’язана виключно з їжею, а інші при слові дієта замислюються про режим харчування. Дуже багато сьогодні схильні вважати, що дієта означає обов’язковий відмова від різноманітного і смачного раціону, але не багато хто вдавалися в подробиці грецьких коренів самого терміна дієта, в той час як це слово спочатку мало тлумачення, як спосіб життя, спосіб дії і погляд на реальність.

Микола Амосов мав особисте уявлення про те, що таке дієта, яке він висловлював у своїх публікаціях. Амосов говорив про те, що правильне харчування має бути засноване на наступних принципах:

    Людина не повинна харчуватися складної їжею, що складається з великої кількості інгредієнтів, і пройшла надмірну обробку При цьому Микола Михайлович говорив про те, що всі продукти можна їсти в сирому вигляді, відварні і навіть обсмажені, присмачуючи їх перцем, соусами і приправами, але тільки в самих розумних кількостях Амосов бачив позитивний вплив періодичних розвантажувальних днів і голодовок на людський організм У користь строго режиму харчування Микола Михайлович сумнівався, і навіть говорив, що іноді нерегулярно влаштовувати трапезу навіть корисно, а режим харчування, на думку цього доктора, повинні дотримуватися тільки хворі та літні люди Не існує природних продуктів, які приносять людині шкоду, просто всі проблеми починаються від нерозуміння почуття міри. Щоб не нашкодити організму, необхідно стежити за тим, щоб енергетична цінність продуктів в сумі не перевищувала норми Микола Михайлович повністю солідарний з думкою про те, що фізичні вправи допомагають домогтися більш значного і швидкого результату в схудненні Ретельність пережовування їжі, на думку доктора Амосова, важливий аспект правильного харчування Свіжі продукти здатні принести набагато більше користі, оскільки термічно оброблені продукти втрачають значну частину корисних елементів. При цьому при більш високій температурі в їжі залишається все менше корисних елементів Сіль здатна нашкодити організму тільки тоді, коли в ній немає норми, від цього і виникає артеріальна гіпертензія, що переростає в склероз, у той час як у невеликих кількостях сіль навіть корисна для організму Великий обсяг випивається рідини за день не страшний для людини зі здоровими нирками і серцем. Рідина допомагає виводити надлишок солі, а також з її допомогою організм очищається від токсинів. Норма споживання рідини становить два літри на день, але в цей обсяг входить і та рідина, яку містять фрукти та овочі Щодня варто з’їдати не менше 300 грамів овочів і фруктів, віддаючи перевагу листю, плодам і коренеплодам Доктор Амосов зазначав, що ніяких точних норм по калорійності раціону бути не може, оскільки цей показник дуже сильно коливається у різних людей. Доктор радив усім при складанні раціону стежити за тим, як змінюється вага, не витрачаючи при цьому час на непотрібний підрахунок калорій

Зразок меню дієти Амосова

Дієта Амосова цілком може дотримуватися з використанням наступного меню:

    Сніданок: 400 грам капусти та інших овочів, пара картоплин чи яєць і каву з додаванням молока Обід повинен містити мінімум м’ясних продуктів, хліб на обід не покладено, а запити трапезу можна чаєм, соком або кефіром Вечеря: невелика кількість хліба з ковбасою, чай з цукром або медом, сир, сир і фрукти
  • амосов харчування
  • диета амосова

Comments are closed!

_0.31MB/0.01049 sec