Дієта Алсу: повсякденний і екстремальний способи схуднення співачки – новини на Здоров’я Mail. Ru

Дієта Алсу: повсякденний і екстремальний способи схуднення співачки – новини на Здоров’я Mail. Ru Дієта Алсу: повсякденний і екстремальний способи схуднення співачки

Повсякденне дієта Алсу

Алсу визнає, що свого часу вона не дуже розумно складала свій раціон

– співачка нічого не їла вранці, в обід перекушувала в Макдональдсі, а на вечерю відправлялася в італійський ресторанчик. Помітивши, що фігура змінилася не в кращий бік, наша героїня зверталася до знаменитої шоколадної дієті, про яку ми розповімо пізніше, а потім знову поверталася до колишніх звичок. З роками прийшло розуміння, що таке екстремальне схуднення вносить серйозний розлад у роботу організму. Саме це підштовхнуло Алсу до правильного кроку – за допомогою своєї мами вона підшукала собі фахівця по правильному харчуванню. Дієтолог Галина навчила нашу героїню правильному харчового поведінки. Вона розповіла, що складаючи меню потрібно враховувати фізичне та емоційне навантаження. Крім того, вкрай важливо правильно розподіляти продукти.

Завдяки професійної допомоги, Алсу втратила 13 кг, без жодного шкоди для здоров’я змінивши 46-ій розмір на 42-ий. Сьогодні співачка дотримується ідеального співвідношення поживних елементів (по 25% жирів і білків, 50% вуглеводів), а також грамотно розподіляє калорійність раціону: 30% припадає на сніданок, 45% – на обід і 25% – на вечерю. Сніданок артистки включає молочні продукти і кашу, обід – рибу або м’ясо, а вечеря – салат або молочну страву. Щоб уникнути голодних позивів, Алсу перекушує родзинками, горішками або фруктами (яблуками, апельсинами).

Меню екстремальної дієти Алсу

Алсу попереджає, що дана дієта може викликати ряд несприятливих симптомів (це слабкість, нудота, головний біль). Через мізерне і незбалансованого меню її не можна дотримуватися довше шести-семи днів. Проте, запропонована нею методика схуднення забезпечує хороший результат – кожен день «забирає» близько 1 кг зайвої ваги. В основі дієти лежить гіркий чорний шоколад (90 г на день) або пара шоколадних батончиків (по 40 г кожен). Шоколадний «раціон» варто розділити на 4-5 порцій. Після солодкої трапези пити не можна, принаймні, пару годин (в ідеалі варто почекати 3 години). Рідкий раціон включає натуральна кава, негазовану воду і зелений чай (цукор знаходиться під забороною).

Протипоказання до екстремальної дієті Алсу

Даною дієти не варто дотримуватися:

– при наявності будь-яких хронічних захворювань;

– при будь-яких проблемах з серцем, печінкою і ШКТ;

– при ослабленому імунітеті.

Само собою зрозуміло, шоколадна дієта Алсу не підходить підліткам та молодим матерям.

Екстремальна дієта Алсу – радикальний спосіб схуднення, здатний привести до серйозних проблем. Бажаючи зберегти здоров’я, наслідуйте раді дієтолога Алсу: дотримуйтесь баланс елементів і стежте за калорійністю раціону.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00686 sec