Дієта 9 днів Маргарити Корольової або як схуднути за 9 днів

Дієта 9 днів Маргарити Корольової або як схуднути за 9 днів Дієта 9 днів Маргарити Корольової користь і результат схуднення

Дієта 15 вересня 2013 20:08

Просту й ефективну дієту розробила кандидат медичних наук, дієтолог з Москви Маргарита

Корольова . Методику вона перевірила на собі, і з упевненістю пропонує скористатися нею всіх бажаючих швидко схуднути. Потрібно сказати, що дієта 9 днів Маргарити Корольової популярна у багатьох зірок російського шоу-бізнесу, політиків, ділових людей.

Дієта грунтується на принципах роздільного харчування. Як відомо, навіть не дотримуючись дієти, роздільне харчування корисно для підтримки стрункості фігури, просто покращує загальне здоров’я організму. Метод роздільного харчування не допускає зайвого навантаження на шлунок і кишечник, що спостерігається при перетравлюванні одночасно різних продуктів.

Дієта 9 днів Маргарити Корольової

Дев’ятиденна дієта від Королевою

Прийнявши рішення «сісти» на дієту, потрібно знати, що щодня можна скинути до одного кілограма зайвої ваги. Однак для цього потрібно напружити силу волі, така дієта – серйозний стрес для організму.

По суті дієта 9 днів . це три триденні монодієти. Різка зміна продуктів харчування дозволяє прискорити процеси обміну речовин в організмі. Таке харчування можливо тільки в ідеалі, а це не завжди виходить. Але зважившись на серйозні вчинки, постарайтеся до цього ідеалу наблизитися, і до того ж, дев’ять днів не такий вже тривалий термін, можна потерпіти, а заодно випробувати свою силу волі.

Меню дієти 9 днів

Як було сказано вище, дієта складається з трьох монодиет. Тривалість кожної з них – три дні. У перші три, потрібно їсти рис, і тільки. Готувати його можна різними способами, але в результаті отримана каша повинна бути обов’язково пісною. Щоденна порція сухого рису – 250 гр. Готову кашу потрібно розбити на чотири-п’ять частин. Причому вранці потрібно з’їсти склянку каші, а решту розділити на рівні частини і з’їсти їх протягом дня.

Друга монодієта – куряча. Кілограмову відварену курку, або філе, стегенця, потрібно очистити від шкірки і на протязі дня з’їсти, розділивши на рівні частини (4 – 5).

Решта три дні – овочі, відварені або свіжі, або овочеві салати. Денна норма овочів – не більше кілограма. Виключаються овочі солоні, квашені, масло і сіль.

Правильний вихід з дев’ятиденний дієти

Упродовж дієти фізичні навантаження не обов’язкові, вага буде зменшуватися без них, хоча вправи не стануть перешкодою для схуднення. Але от по завершення дієти 9 днів Маргарити Корольової, на спортивні заняття потрібно обов’язково виділити певний час, так як втрачені кілограми можуть швидко повернутися. Автор дієти рекомендує їжу готувати на пару, таким чином, в продуктах зберігаються в повній мірі всі корисні речовини. Денний раціон розбити на невеликі порції (5-6 за день). М’ясні страви включати тільки в обід (до 0,25 кг). Як можна менше їсти цукру, борошняних і жирних продуктів, звести до мінімуму вживання алкоголю. Ще доктор Королева рекомендує щотижня влаштовувати розвантажувальний день – кефірний, сирний, або кефіру-сирний.

Протипоказання до дев’ятиденної дієті

Потрібно пам’ятати, що екстремальне схуднення – серйозне випробування для організму. Тому «сідаючи» на любу дієту, потрібно порадитися з лікарем-дієтологом. А ще не забувати, що якщо періодично дотримуватися дієти, а потім починати знову переїдати, повертати, та ще й додавати нові кілограми – нерозумно й дуже шкідливо.

Дев’ятиденна дієта від Королевою

Для дієти 9 днів Маргарити Корольової протипоказаннями є виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, хвороби серця. Якщо у вас застуда, також не варто починати дієту до її вилікування.

При бажанні дієту можна повторити після невеликої перерви, зрозуміло, якщо під час цієї перерви не “відірватися по повній».

  • дієта 9 днів
  • схуднути за 9 днів
  • 9 днівна дієта
  • дієта на 9 днів
  • диета 9 днів

Comments are closed!

_0.31MB/0.00618 sec