Дієта 2010. Найшвидша дієта на кашах. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно

Дієта 2010. Найшвидша дієта на кашах. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно Дієта 2010. Найшвидша дієта на кашах.

Минаючого 2010-му році вкрай популярною стала дієта на кашах (або дієта 6 каш). Сьогодні її так і називають – найкраща дієта 2010. Напевно, кожен з Вас, в минулому 2010-му році, так чи інакше,

чув згадка про найшвидшу дієті, заснованій на вживанні 6 різних видів каш? У кожному разі, зараз Ви про неї дізнаєтеся.

Дієта 6 каш – найпопулярніша дієта пішов 2010 року.

Вас напевно хвилює питання, які саме каші присутні в дієті 2010? Чи не станемо приховувати їх від Ваших очей і розберемо кожну, як самостійний засіб для схуднення. Адже кожен новий день Ви будете зустрічати, харчуючись чергової нової кашею! Тому, в якійсь мірі, Дієта на кашах – це дієта, що складається з 6-ти монодиет, де кожна каша діє на зниження ваги за допомогою своїх індивідуальних дієтичних властивостей. До речі про дієтичні властивості, давайте подивимося, як за допомогою кожної з шести каш можна скинути зайві кілограми.

Дивуватися тут, звичайно, нема чому. Вівсяна каша здавна використовується дієтологами як харчування для здорового схуднення. Про дивовижних дієтичних властивостях вівсянки ми писали Вам у статті, присвяченій ефективної Староанглійський дієті. Схуднути на вівсяної каші можна дуже легко завдяки відразу кількох причин.

перше, кожному дієтолога імпонує хімічний склад вівсянки, а точніше вівса, зерна, з якого роблять саму кашу. Вітамінна та мінеральна користь вівсянки багатогранна, вона містить ряд найважливіших вітамінів і мінералів, 10 з яких (А, P, Fe, Е, В1, В2, В6, Mg, I, Zn), за визнанням медиків, здатні прискорювати метаболічні та обмінні процеси в організмі. Все, що залишилися: 8 природних незамінних амінокислот, а також вітаміни С, PP, хром, фосфор, залізо, натрій, нікель і кальцій активно беруть участь у жировому обміні організму, знижують рівень цукру і холестерину, покращують хімічний склад крові, насичують еритроцити киснем, очищають організм від шлакових і токсичних сполук. Високо вміст натурального антиоксиданту – біотину у складі вівсяної каші. Ви пам’ятаєте, яким різноманіттям властивостей для схуднення володіє цей вітамін, ми розбирали з Вами його дію на зайві кілограми в темі, присвяченій Яєчній дієті.

Але, стривайте, це далеко не вся користь вівсянки в схудненні! Вівсяна крупа багата якісної клітковиною, яка в багатьох дієтах використовується як основний засіб схуднення, як, наприклад, в дієті на клітковині або в дієті Витаминка. Але волокна клітковини, що входять до складу вівсяної каші, набагато корисніше, ніж ті, що входять до складу фруктів або овочів! Вони навіть відрізняються за своїм складом. Клітковина вівсянки є водорозчинною, в результаті чого вона здатна зв’язувати і виводити з організму солі важких металів і радіонукліди, отруйні наше здоров’я. Не потрібно забувати і про низьку калорійність вівсяної каші. Вона дорівнює всього 325 ккал на 100 гр. сухого, саме сухого продукту. А з 100 гр. твердої вівсяної крупи виходить цілих 3 повних тарілки звареної вівсяної каші. Тому популярне сьогодні оману про те, що вівсяна каша висококалорійна абсолютно невиправдано.

Ще одна корисна риса вівсяної каші, активно використовувана в дієті 2010: вівсянка дуже м’яко впливає на органи травлення, допомагаючи їх роботі і не навантажуючи ШКТ складними для перетравлення з’єднання. У зв’язку з цим вівсяний день в меню дієти 2010 йде під першим номером.

Так Ви зможете плавно увійти в режим дієти і не відчуєте різкого переходу з одного раціону харчування на інший.

№ 2. Гречана каша.

Гречка – 100% спосіб швидко і ефективно схуднути. Гречана дієта. використовувана як зірками російського шоу-бізнесу, так і простими людьми, допомагає скинути вагу в навіть найскладніших ситуаціях. Прикладом тому може послужити інтенсивне схуднення співачок Лариси Доліної та Лоліти, які, за чутками, є прихильницями схуднення на гречаній дієті.

Гречка – це велика кількість вітамінів, мінералів і мікроелементів поряд з високими і надійними результатами схуднення. У дієті 2010 гречка неспроста обрана в якості одного з джерел зниження ваги. Калорійність гречки ще менше, ніж вівсянки, всього-то 300 ккал на 100 гр. сухого продукту! Зваривши ці 100 гр. крупи, Ви отримаєте 350 гр. (Три повних тарілки) готової гречаної каші.

Спробуйте самостійно пошукати, наскільки дивовижні результати може принести цей продукт. Вводячи в пошуковій системі слова «схуднути на гречці», Ви миттєво натрапите на силу-силенну відгуків, серед яких нерідкі і ті, коли траплялося скинути по 10-15 кг за тиждень. Розповідати про те, як корисна гречана каша в схудненні можна нескінченно довго, а нам пора переходити до каші під номером 3.

  • Миттєва дієта з каш
  • скинути вагу на кашах

Comments are closed!

_0.31MB/0.00644 sec