Дихальна гімнастика для схуднення Стрельникової

Дихальна гімнастика для схуднення Стрельникової Дихальна гімнастика для схуднення Стрельникової

Голосувати!

Loading.

У попередніх статтях ми розглядали як дихати щоб схуднути. як правильно дихати щоб схуднути. у цій же статті будемо розглядати дихальну гімнастику для схуднення Стрельникової.

Щороку

кількість людей, які страждають від зайвої ваги, збільшується в кілька разів. Це пов’язано не тільки з рясним і неправильним харчуванням, а й з такими захворюваннями, які значно уповільнюють метаболізм і погіршують процеси травлення.

Для того щоб позбутися від цих неприємностей, кожен день створюються нові методики, що дозволяють швидко і ефективно скинути кілька кілограмів. Серед таких способів особливою популярністю користується дихальна гімнастика для схуднення Стрельникової.

Дана методика була розроблена ще в середині двадцятого століття вчителькою співу Олександрою Миколаївною. Варто відзначити, що цим способом користуються не тільки в якості боротьби із зайвими кілограмами, а й для того, щоб назавжди позбутися від таких хвороб, як діабет, захворювання серцево-судинної та нервової системи та ін

Дихальна гімнастика для схуднення Стрельникової являє собою комплекс вправ, заснованих на правильному диханні і незначних фізичних навантаженнях. Відмінною особливістю даної методики є її доступність і простота. Оволодіти цим способом може абсолютно кожен. Для цього необхідно всього лише прочитати відповідну літературу або придбати відеокурс.

Правила гімнастики

Як і всі фізичні вправи, дихальна гімнастика для схуднення Стрельникової теж має основні правила, які обов’язково потрібно дотримуватися.

Намагайтеся, як можна активніше і різкіше втягувати повітря через ніс. Видихати необхідно ротом, але робити це слід довільно, без будь-яких додаткових зусиль. Всі вправи потрібно робити під рахунок. Це допоможе вам тримати ритм і грамотно виконувати необхідні елементи. Вдих слід здійснювати в процесі максимального навантаження тіла. Кількість повторних вправ повинна бути кратна чотирьом. Гімнастику необхідно робити тільки в бадьорому дусі і хорошому настрої. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, то краще відмовитися від даного методу або перенести його на більш відповідний час. Разминочние вправи

Будь-яке тренування слід починати з розігрівання тіла.

Стоячи на підлозі, робіть різкі короткі вдихи. Потім, додавши крок на місці, намагайтеся здійснити максимальну кількість вдихів, що йдуть підряд. Перемістивши праву ногу трохи вперед, починайте переступав з однієї ноги на іншу. При цьому на кожному кроці обов’язково слід робити вдихи, а після виконаної серії – видихи. Зробіть по чотири присідань на кожній нозі, зберігаючи ритм дихання.

Закінчивши розминочні вправи, відразу ж переходите до основних занять.

Дихальні вправи для схуднення

1. Вправа «Долоні»

  Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях, долоні від себе. Стискаючи долоні в кулачки, одночасно виробляєте різкі і гучні вдихи. Закінчивши серію з восьми вдихів, зробіть паузу, а потім повторіть вправу (20 серій по 8 вдихів).

2. Вправа «Погончики»

  Прийміть пряму стійку, ноги трохи вже ширини плечей Руки поставте на рівні пояса, а долоні стисніть в кулаки. Вдихаючи, різко опустіть руки, розправивши кулаки і розчепіривши пальці. Плечі і кисті в цей момент повинні бути максимально напружені. Зробіть вісім серій по вісім разів.

3. Вправа «Насос»

  Прийміть пряму стійку, ноги трохи вже ширини плечей. Зробивши гучний вдих, повільно нахиліться, уявивши, що у вас в руках знаходиться насос. Зробіть вісім серій по вісім разів.

4. Вправа «Кішечка»

  Встаньте прямо, ноги розташуйте трохи вже ширини плечей, руки опустіть вздовж тулуба, а тіло розслабте. Зробивши вдих носом, повільно присядьте і одночасно поверніть корпус вліво. Руки при цьому повинні бути злегка зігнуті в ліктях, а пальці стиснуті в кулаки. Потім виконайте теж саме, але вже з поворотом вправо. Видихати слід між поворотами. Повторіть вправу дванадцять разів по вісім присідань.

5. Вправа «Обійми»

  Прийміть пряму стійку, ноги трохи вже ширини плечей. Руки зігніть в ліктях, помістивши кулаки перед особою. Під час різкого і галасливого вдиху, здійснюйте рухи рук назустріч один одному, поки лікті не зійдуться. Напружувати м’язи при цьому не слід. Вправа необхідно здійснювати в розслабленому стані.

Виконайте вісім серій по вісім разів.

Наостанок дихальна гімнастика для схуднення відео, вправа на прощальну м’яз.

Також рекомендуємо вам ознайомитися з дихальними вправами Оксісайз для схуднення.

 • гімнастика по Стрельникової відео
 • гімнастика схуднення швидко
 • Дихальні вправи щоб похудати
 • дихальні вправищоб схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.01253 sec