Дихальна гімнастика для схуднення | passion. ru

Дихальна гімнастика для схуднення | passion. ru Принцип дії і результат

Якою б не була методика, всі системи дихання працюють на основі єдиного принципу: при диханні ми недоотримує кисню на 10-20%, внаслідок чого тканини і органи страждають від гіпоксії, інтоксикації продуктами метаболізму,

сповільнюється обмін речовин і виділення енергії.

При проведенні спеціальної дихальної гімнастики відбувається активне надходження кисню в легені і кров, що викликає активацію обміну речовин. Посилення дихання і збагачення крові киснем вимагає посилення енергообміну – на це витрачається підшкірний жир, відкладений про запас.

У дихальних практиках більш інтенсивно використовується черевне дихання, в той час як у звичайному житті ми більше дихаємо грудьми. Дихання животом сильніше напружує дихальні м’язи, збільшується обсяг ваших легенів і обсяг вдиху. Регулярні заняття вчать вас дихати глибоко і правильно, а значить, проблема зайвої ваги йде сама собою.

При правильному і систематичному проведенні вправ результати вражаючі – за місяць занять йде в середньому від 3 до 5 кілограмів ваги без дієти і вправ.

Чи є обмеження?

При черевному диханні поліпшується кровообіг в органах живота і малого тазу, стимулюється їх робота, при цьому притупляється відчуття голоду, хоча метаболізм прискорюється. Гімнастика не тільки допомагає скинути вагу, але і оздоровлює, допомагає зміцнити імунітет часто хворіють.

Ця гімнастика може виконуватися практично всіма людьми, навіть якщо ви – мало рухається або літня людина. При невеликій адаптації вправи можна виконувати навіть лежачим хворим.

Однак перед початком занять варто проконсультуватися з лікарем, якщо у вас є проблеми в хребті, недавно (менше трьох місяців тому) були операції, в тому числі і кесарів розтин. Менш інтенсивно потрібно виконувати вправи людям з гіпертонією і хворобами серцево-судинної системи, а також при хворобах легенів. У міру тренувань стан буде поступово поліпшуватися.

Вчимося у китайців

Найдавнішою методикою дихального схуднення є китайська гімнастика дихання під назвою «Цзяньфей», дослівно переводить з китайської мови як «практика, що спалює жир». Багато хто з практикували цю методику для того, щоб схуднути, відзначають результати у вигляді схуднення в середньому від 3 до 10 кілограмів за один-два місяці регулярних занять.

Ця система підходить як для самостійних занять, так і на додаток до дієти або розвантажувальним дням . Вона допомагає відчувати меншу відчуття голоду . краще себе почувати і поправити здоров’я.

У комплексі поєднуються три основних вправи:

Що ще почитати по цій темі?

Вправа виконується до прийому їжі або замість одного з них, так як знижує відчуття голоду.

Можна проводити його, лежачи на підлозі або сидячи на стільці. При виконанні вправи на стільці сядьте прямо, відкинувшись на спинку стільця, поставте разом ступні і коліна, повністю розслабтеся. При положенні лежачи притисніть до підлоги лопатки і плечі, поперек і таз, ноги зігніть в колінах, спираючись всією стопою на опору.

Зробіть повільний і глибокий вдих, при цьому піднімайте груди . втягуючи живіт. На вдиху затримайте дихання на 3-7-10 секунд (як вам комфортно), потім видихніть, опустивши грудну клітку і відпустивши живіт. Для контролю на перший час можна покласти на груди і живіт свої долоні. За один цикл дихання необхідно близько шістдесяти циклів дихання.

Допомагає заспокоїти нерви, знімає запаморочення під час дієт і підсилює обмінні процеси.

Вправа виконується на стільці: сядьте зручно і прямо, розставивши ноги на ширину плечей. На стегна поставте лікті рук, зчеплених в замок, а на руки покладіть голову. Необхідно повністю розслабитися, заспокоїтися подумки і фізично. Тепер зробіть вдих через ніс, напружуючи м’язи живота, на видиху розслабте живіт. Повторюйте вправу стільки разів, скільки дозволять м’язи і бажання.

Потім двічі поспіль виконайте послідовність дій – видихніть, потім повільно вдихніть, затримайте дихання, ще коротко вдихніть, і потім повністю випустіть повітря з легенів. Такий цикл вправ необхідно проводити тричі на день хвилин по 10-15, після чого необхідно посидіти в тиші, потерти особа, долоні один об одного, потягнутися вгору і в сторони.

Допоможе в регуляції обміну речовин і зняття втоми.

Вихідним положенням може стати поза для «жаби» або поза лотоса з йоги. Руки складіть на стегнах перед животом, ліву долоню покладіть на праву вгору долонею, а мовою упріться в простір за верхніми переднім зубами.

На 5 хвилин зосередьтеся на звичайному легкому диханні, посидьте, ні про що не думаючи. У наступні 5 хвилин дихайте зазвичай, на видиху максимально розслабляючи тіло. Останні 5-7 хвилин дихайте, думаючи про дихання і намагаючись практично заснути.

  • китайська система похудання

Comments are closed!

_0.31MB/0.00838 sec