Дихальна гімнастика для схуднення оксісайз

Дихальна гімнастика для схуднення оксісайз Що таке Оксісайз?

Назва методики з’явилося в результаті злиття двох англійських слів – «Oxygen» (кисень) і «exercise» (вправи). Розробила цю систему американська вчителька Джил Джонсон. До цього вона сама багато років намагалася

розлучитися із зайвими кілограмами і, як наслідок, випробувала на собі всю радість «злетів» і біль «падінь». Результати не втішали. Кілограми вперто не хотіли йти, а якщо і покидали свої місця ненадовго, то дуже скоро, з приголомшливим завзятістю, поверталися назад.

Перечитавши купу літератури по зниженню ваги, Джил відкрила для себе, що для успішного позбавлення від зайвих кілограмів, насамперед необхідний кисень. А значить, перший крок на шляху до успіху – це глибоке діафрагмальне дихання. Але для того щоб кисень зумів дістатися до найглибших «покладів» жиру, одного дихання замало. Тому з’явилася ідея поєднати правильне дихання з вправами. Так і з’явилася дихальна гімнастика для схуднення Оксісайз. По суті, це симбіоз техніки діафрагмального дихання і калланетики – статичних вправ.

Як не дивно, методику, розроблену людиною без спеціальної освіти, – по суті, дилетантом – визнали ефективною і схвалили професіонали. У кількох університетах США був проведений ряд досліджень, метою яких було встановити кількість витрачених кілокалорій і рівень споживання кисню під час занять гімнастикою для схуднення.

Для наочності результати порівнювали з популярною тренуванням на велотренажері. Вони здивували багатьох. Як показало дослідження, енергоспоживання під час гімнастики на 140% вище, ніж при велотренування. До того ж, за рахунок підвищеного споживання кисню, метаболізм прискорюється приблизно в чотири рази і, як наслідок, настає довгоочікуваний ефект схуднення. Крім цього заняття Оксісайз сприяють підвищенню імунітету та поліпшенню самопочуття. Що ж це за диво-методика?

Техніка дихання

Дихальна техніка Оксісайз включає в себе три етапи.

    Вдих

Встаньте прямо, трохи зігніть коліна і постарайтеся максимально розслабити м’язи живота. Не піднімайте плечі. Руки повинні спокійно звисати уздовж тіла. Широко посміхніться. При цьому ваші ніздрі повинні сильно розширитися. Зробіть максимально глибокий вдих через ніс. Ви повинні відчути, як повітря проходить в живіт, роздуваючи його, як кулька. Три вдиху Сильно напружте м’язи сідниць і таза і підніміть нижню частину живота. Перебуваючи в цьому положенні, зробіть ще три вдиху так, щоб повітря повністю заповнив легені. Видих Ви вмієте грати на флейті? Навіть якщо й ні, то, швидше за все, уявляєте, як треба скласти губи. Витягніть їх у трубочку таким чином, щоб між ними утворилася вузька щілина. Видихніть через неї повітря, намагаючись при цьому максимально втягнути живіт. Тримайте м’язи сідниць в напрузі і не опускайте підборіддя. Три видиху

Зробіть ще три видиху поспіль, намагаючись видалити все повітря з легенів і готуючи їх до глибокого вдиху.

Повторювати цей цикл треба не менше десяти разів. Ось, у загальних рисах, і вся «премудрість». Проте це – тільки початок. Освоївши техніку дихання, ви почнете поєднувати її з різними вправами на розтяжку. Саме це поєднання і дає, за запевненням багатьох, приголомшливий ефект. Принаймні, Джил Джонсон заявляє, що саме дихальна гімнастика для схуднення допомогла їй зменшити вагу і обсяги так, що її одяг стала тепер на вісім розмірів менше. Втім сама Джил каже, що цей результат – вельми середній. Багато досягають і набагато більш вражаючого ефекту.

Вправи для гімнастики

Ну, раз техніку дихання Оксісайз ви вже освоїли, пора поговорити і про самих вправах. На першому етапі їх буде всього сім.

    Бічна розтяжка

Ця вправа допоможе привести в тонус м’язи преса. Дуже корисно для тих, хто хоче обзавестися «осикою» талією. Займіть вихідну позицію для дихання. Тепер підніміть ліву руку вгору і нахиліть корпус вліво так, щоб тулуб опинилася в одній площині з кісточками таза. Утримуючи розтяжку, виконайте чотири повних циклу дихання. Повторіть по три рази в кожну сторону. Присідання біля стіни Ця вправа дуже корисно для схуднення сідниць і ніг. Також працюють грудні м’язи. Встаньте впритул до стіни. Тримайте спину прямо. Поступово опускайтеся вниз, спираючись на стіну. Коли ваші стегна виявляться паралельно підлозі, розташуйте руки на рівні грудей – долоню до долоні – і сильно стисніть їх. Проробіть повний дихальний цикл. Повторіть три рази. Віджимання Працюють всі м’язи. Встаньте лицем до стіни і зіпріться на неї таким чином, щоб руки знаходилися на рівні грудей. Тримайте долоні паралельно один одному. Відіжміться від стіни. Коли ви відчуєте максимальне напруження м’язів, встаньте навшпиньки, випрямивши тіло. Виконайте дихальний цикл. Повторіть вправу три рази. Присідання Ідеально підходить для схуднення самих «важких» зон – сідниць і внутрішньої поверхні стегон. Встаньте прямо. Злегка розгорніть носки ніг всередину, таким чином, щоб коліна були звернені один до одного. Трохи присядьте і напружте м’язи ніг так, як ніби ви намагаєтеся розвести підлогу в різні сторони, розколоти його на дві частини. Далі – все як завжди. Повний дихальний цикл і три повтору. Віджимання зі стільцем Візьміть стілець, сядьте на самий краєчок і зіпріться руками об сидіння. Посуньте сідниці вперед, таким чином, щоб упор припадав тільки на носки ніг і долоні. Зафіксуйте тіло в цьому положенні і виконайте дихальна вправа. Повторіть три рази. «Кобра» Ця вправа корисно для м’язів преса і спини. Візьміть килимок для занять і розстеліть його на підлозі. Лягайте на нього обличчям вниз. Розташуйте руки біля грудей, поставивши їх долонями на підлогу. Повільно розігніть їх в ліктях. Слідкуйте за тим, щоб стегна не відривалися від підлоги. Відчуйте, як розтягуються м’язи преса. Виконайте дихальний цикл. Проробіть три рази. «Ракета»

При виконанні цієї вправи працюють всі групи м’язів. Лягайте на спину, підстеливши килимок. Витягніться «в струнку» – шкарпетки відтягнуті, руки за головою. Уявіть, що вас розтягують одночасно за руки і шкарпетки ніг. Тягніться в різні сторони, виконуючи при цьому дихальний цикл. Це – завершальне вправу тренування. Можна розслабитися. Гімнастика Оксісайз вимагає методічності. Виполнять всі ці вправи необхідно кожен день. Коли ви їх освоїте, весь комплекс буде займати у вас близько 15 хвилин. Ну, а якщо відчуєте, що стало занадто легко – шукайте вправи для другого рівня складності.

Ось, загалом, і вся основна інформація про систему Джил Джонсон. Що ж таке, ця дихальна гімнастика Оксісайз – «Чарівний засіб» для бажаючих схуднути або чергова методика, яка допомагає одиницям? Мабуть, розсудить час. Але якщо все, випробуване раніше, не дало ефекту, може бути і має сенс змінити тактику… Адже ми ж не звикли здаватися, вірно?

Comments are closed!

_0.32MB/0.00959 sec