Дихальна гімнастика Бодіфлекс для схуднення – Все відео уроки Грір Чайлдерс – Клуб молодості, краси та здоров’я

Дихальна гімнастика Бодіфлекс для схуднення – Все відео уроки Грір Чайлдерс – Клуб молодості, краси та здоров’я Бодіфлекс – система вправ, що дозволяє позбавитися від жиру

З віком раптом починаєш помічати, що талія «розповзається», обростаючи жирком, а навіть регулярні тренування не дають належного

ефекту. Так, фізичними вправами ми зміцнили м’язи, але жир раніше завзято залишається на своїх улюблених місцях: талії, стегнах, животі…. М’язи починають рости під шаром жир, і в результаті, тіло стає ще масивніше, а не стрункішою. ??

Це відбувається через те, що людина недостатньо глибоко і в основному неправильно дихає. Як наслідок, м’язи не повною міркою забезпечуються киснем і не дополучают необхідне харчування. А на додаток, після чергових занять фітнесом з’являється «звірячий» апетит, тому що рівень глюкози знижується, і виникає непереборне відчуття голоду, яке зводить нанівець результати тренування.

Якщо це Ваш випадок і жир наполегливо лежить на своїх місцях, незважаючи на обмеження в їжі і фізичні вправи, значить, пора зайнятися бодифлексом для схуднення . Це така програма вправ, в основі якої лежить глибоке дихання, збільшує доступ кисню в кров і тим самим допомагає спалювати жир і підтримувати здоров’я. Бодіфлекс не вимагає особливих спортивних снарядів і пристосувань і займає всього 15 хвилин в день.

Програма націлений а на зменшення обсягів тіла, підтягування м’язів і спалювання жиру . а не н а швидку втрату ваги, як це буває при дієтах і втрати м’язової маси.

Заняття бодифлексом додадуть Вам енергії і допоможуть придбати хороші форми тіла.

Дихальна гімнастика «Бодіфлекс» для схуднення

Американка Грір Чайлдерс придумала унікальну систему вправ “Бодіфлекс” (BodyFlex), здатних ю підстьобнути обмін речовин . ра ЗВІТ м’язи в аеробному стані і позбутися жирових відкладень . Грір Чайлдерс описала свою систему в книзі “Чудова фігура за 15 хвилин в день!”. що відразу стала бестселером у багатьох країнах.

Сама Грір за допомогою вправ, бодіфлекса змогла поміняти розмір одягу з 54 на 42, не дотримуючись жодних дієт. Чесно кажучи, дивлячись, на гнучку, тоненьку Грір не віриться, що вона була таких обсягів.

Програма дихальної гімнастики Бодіфлекс заснована на принципі спалювання жирів, подовження м’язів і насичення клітин киснем за допомогою аеробного дихання у поєднанні з ізотонічними, ізометричними і розтягуючими позами. Ізометричні вправи підтягують одну групу м’язів відносно іншої групи м’язів або щодо нерухомого предмета, а ізотонічні – використовують власний опір тіла.

У програмі 12 основних вправ, які треба виконувати на порожній шлунок, можна випити склянку води або чаю, протягом 15 хвилин, кожен день. Для підвищення ефективності бодіфлекса, вправи можна виконувати 2 рази на день, але за умови, що Ви 2:00 перед цим нічого не їли.

Дихальна гімнастика “Бодіфлекс” знижує апетит . дозволяє протягом 1-2 тижнів позбутися жирових відкладень до 20-30 см в об’ємі. Головна мета програми – зміцнення і підтягування м’язів тіла. Одночасно відновлюється обмін речовин . зміцнюється імунна система, поліпшується кровообіг і робота кишечника, сповільнюється старіння організму .

Система «Бодіфлекс» корисна практично для всіх вікових категорій, включаючи і людей з фізичними обмеженнями, наприклад, при проблемах зі спиною.

Процес схуднення, а правильніше, позбавлення від жиру може загальмувати ослаблений обмін речовин, наприклад, при прийомі протизаплідних таблеток і деяких видів антидепресантів, препаратів для лікування щитовидної залози. Але при регулярних заняттях бодифлексом результати обов’язково будуть, можливо, через кілька більш тривалий час. Аеробне дихання, як р аз і допоможе змінити метаболізм і прискорити обмін речовин.

Оскільки дихання є важливою складовою частиною бодіфлекса, спочатку потрібно освоїти техніку п’ятиетапний дихання. видих, вдих, сильний видих, затримка дихання, опустити голову, втягнути живіт. Далі відразу ж прийняти потрібну позу, затримати дихання і залишитися в цій позі на 8-10 рахунків.

Спочатку, щоб краще розібратися з технікою дихання бодіфлекс . подивіться відеоурок Грір Чайлдерс. Безкоштовно завантажити відео урок Грір Чайлдерс.

Коли дихальна вправа буде у Вас виходити легко, можна переходити до вивчення основних вправ комплексу “Бодіфлекс”. Вправи можна змінювати, спрощувати, ускладнювати або вибрати вправи для своїх проблемних зон.

Бодіфлекс. Точки вимірювання об’ма тіла

Перед початком занять бодифлексом виміряйте свої обсяги і повторіть вимірювання через тиждень.

Рекомендується виміряти наступні обсяги:

  • оксісайз відео
  • БОДІФЛЕКС
  • скачать видео як схуднути бесплатно
  • дихальна гімнастика для схуднення відео
  • боді флекс дихання відео
  • бодіфлекс і похудання
  • бодіфлекс вправи
  • бодіфлекс для схуднення
  • бодіфлекс скачати безкоштовно
  • боди флекс дихальна диета

Comments are closed!

_0.32MB/0.01087 sec