Діетресса – «Відмінний препарат для схуднення! (Оновлено 04.2012) »| Відгуки покупців

Діетресса – «Відмінний препарат для схуднення! (Оновлено 04.2012) »| Відгуки покупців Відмінний препарат для схуднення! (Оновлено 04.2012)

Переваги: ?? без побічних, без рецепта, менше перекусів, менше порція

Сама працюю в аптеці

і препаратів для схуднення побачила чимало. І ось, зважившись схуднути до літа, купила новий препарат “Діетресса” . Найголовніше, що привернуло – це відсутність побічних ефектів. Приймається легко, перед кожним прийомом їжі (за 10-15 хвилин) розсмоктувати одну таблетку – через деякий час настає зниження апетиту, і в слідстві з’їдається менше їжі. Перші дня 3-4, чесно думала, що купила дурницю, бо все одно хотілося їсти. Але так як препарат гомеопатичний, то діє за принципом накопичення, і пару днів довелося потерпіти =) На даний момент приймаю його вже 2 тижні, і результати помітні – є я стала менше, зменшилися обсяги, і без особливих зусиль я скинула 2.5 кг (початковий вага була 62).

Оновлено 04.2012

На початку місяця почала знову приймати цей препарат, нерегулярно, іноді розсмоктувати пігулку перед їжею. Однозначно перекусів стало менше, порція зменшується, вага з’їжджає вниз!

annao 28 вересня 2011 – 9:19

це БАД, т, е НЕ лекартство, а значить не лікує. якщо хочете вилікувати, потрібно ксенікалу пити, ТІЛЬКИ порадьтеся з лікарем, я пила після першої вагітності мінус 19 кг, а побочки є завжди. і для БАДа щось дороговато, склад можна сказати простий

Діетресса

Діетресса – гомеопатичний препарат для позбавлення від зайвої ваги. Містить антитіла до рецептора СВ1, який бере участь у регуляції насичення і відповідає за виникнення відчуття голоду. Застосовується для курсової терапії пацієнтів з надмірною масою тіла або ожирінням I-II ступеня (при індексі маси тіла, що перевищує 25 кг / м ^ 2) у поєднанні з дотриманням помірно гіпокалорійної діети. ПРІ ДОТРИМАННІ ДІЄТИ на протязі трьох місяців

Хотілося б отримати електронні версії наукових статей в офіційних медичних виданнях з конкретними результатами постреєстраційних клінічних випробувань препарату “Діетресса”, або їх бібліографію. Вибачте, але насторожує “багатообіцяюче” зміст інструкції із застосування препарату, у той час як спроба використання схожого (по точці прикладання) препарату за кордоном не виправдала очікувань. До речі, в анотації чомусь відсутні відомості про дозвіл Фармкомітету (№ дозвільного документа, дата дозволу) для клінічного використання препарату. Останнє видається важливим, коли мова йде про препарат, що містить антитіла до каннабіоідному рецептора (навіть афінно очищені), але відпускати в аптеках без рецепта. Я б дівчата не ризикнула.

я перевіряла статей немає. а відповідно МИ піддослідні. причому звіт в МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЩЕ НЕ ПЕРЕДАЛИ. ПРИ ЦЬОМУ ВИ РАБОТАЕТЕ У АПТЕЦІ, А ЦЬОГО НЕ ЗНАЄТЕ.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00605 sec