Детокс-програма / / Правильне харчування для схуднення – детокс меню, детокс рецепти :: JV. RU

Детокс-програма / / Правильне харчування для схуднення – детокс меню, детокс рецепти :: JV. RU Детокс-програма «ЖИВИ!»: 4 тиждень. Харчування / / Правильне харчування для схуднення

Shutterstock. com

Четвертий тиждень детокс-програми / / Харчування

Наша детокс-програма завершується. Настав час повернути в своє

меню м’ясо, птицю, рибу і яйця. Ці тварини білки перетравлюються важче інших продуктів. І все ж вони необхідні нашому організму. Вони містять не тільки повний набір амінокислот, але і є практично єдиним джерелом вітаміну В 12 . якого часто не вистачає вегетаріанцям. І залізо з них засвоюється куди краще, ніж з рослинної їжі.

Ми вже говорили. що ці продукти непогані. Проблема лише в тому, що ми їмо їх в надлишку. Причому аж ніяк не дієтичну птицю і рибу, а сосиски, копченості, смажену яловичину і свинячий шашлик. Стало бути, наше завдання на сьогодні – навчитися вибирати їх і вводити в своє меню правильно.

Як правильно ввести в детокс-меню м’ясні продукти

Додавайте їх поступово. По одному джерелу білка в день, ще краще – в 3-7 днів. «Почніть з тих, що перетравлюються легше всього, і поступово рухайтеся в бік” складних “, – радить Олена Тихомирова . лікар-дієтолог “СМ-Клініки”. – У перший захід поверніть в меню яйця (їх без шкоди для здоров’я можна їсти по два на добу), у другій – морепродукти та рибу, потім птицю. І, нарешті, яловичину, свинину і баранину ».

Робіть вибір на користь нежирних продуктів. Це важливо в принципі, а на завершальному етапі детокс-програми особливо: організму так буде простіше адаптуватися. «На цьому тижні, скажімо, я б не радила є лосося або сьомгу, – говорить Катерина Бєлова . дієтолог, головний лікар Центру персональної дієтології “Палітра харчування”. – Птицю – тільки курку і індичку – готуйте без шкіри ». Качку і гусака взагалі краще залишити до святкових застіль: для повсякденного споживання вони жірновато. Якщо можете, то і без свинини з бараниною обійдіться.

Яловичину, свинину, баранину їжте в обід.

© Shutterstock. com

«За рахунок великої кількості сполучнотканинних волокон вони важко перетравлюються, – пояснює Олена Тихомирова. – Тому починати з них день нерозумно: організм з ранку до такого не готовий. На ніч є – теж недобре, через важкість у животі годі й виспатися. А ось з’їдені в обід, вони на весь день забезпечать відчуття ситості ».

Субпродукти їжте не частіше разу на тиждень. У них більше заліза, ніж у м’язовому м’ясі. Але і жиру з холестерином теж більше. «Перш за все, це стосується печінки, – каже Олена Тихомирова. – У 100 г цього продукту міститься денна порція заліза, але і холестерину просто неміряно, адже він в даному органі – що у людини, що у тварин – первинно і утворюється. Якщо у вас немає анемії, вибирайте її з субпродуктів в останню чергу, серце або мова все-таки краще ».

М’ясо, рибу та птицю найкраще запікати і готувати на пару.

© Shutterstock. com

При обсмажуванні вони вбирають дуже багато олії, а при варінні частина корисних речовин віддають в бульйон.

Запам’ятайте правило: молодим людям краще їсти молоде м’ясо, а старим – старе. Телятина, ягнятина, м’ясо поросяти містить більше пуринів. Ці речовини необхідні зростаючому організму для нормального ділення клітин. А от для людини похилого, з проблемами виведення сечової кислоти і схильністю до подагри, їх велика кількість в раціоні зовсім ні до чого.

Всі продукти, виключаючи заборонені на час всього Детокс консерви, напівфабрикати, кава, цукор, алкоголь.

Продовжуйте слідувати принципам харчування, описаним тут .

Comments are closed!