Давайте обговорювати Дієту Дюка. Які результати? Які відгуки? | 40 КГ | ВКонтакте

Давайте обговорювати Дієту Дюка. Які результати? Які відгуки? | 40 КГ | ВКонтакте

Дієта Дюка розроблена відомим французьким дієтологом П’єром Дюканов, і заснована на споживанні маловуглеводних їжі. Дотримується дана методика кілька місяців, однак при бажанні

її можна прийняти як основну систему харчування, так як вона різноманітна, необтяжлива і крім схуднення, також дає можливість очистити організм і нормалізувати його речовинний обмін.

Дієта доктора Дюка складається з чотирьох етапів, що мають свої власні правила. Однак для всієї методики є кілька загальних правил:

протягом всієї дієти, щодня необхідно випивати не менше 1,5 л чистої води;

каждодневно (але в різній кількості) є вівсяні висівки;

щодня виходити на прогулянку (не менше 20 хвилин на першій фазі, і 30 – на другому і третьому);

робити легку фіззарядку.

Дієта Дюка дуже ефективна, тижнева спад ваги складає від 3 до 5 кг. Однак це можливо тільки при чіткому виконанні всіх чотирьох фаз методики.

4 фази дієти доктора Дюка:

1 фаза першого дієти – атака.

Втрата ваги – 2-6кг.

У першій фазі включається процес розщеплення жирової тканини, тому спочатку може бути трохи некомфортно, проте, сухість у роті, і навіть легкий запах, говорять про те, що все йде правильно і дієта починає діяти. Тривалість фази атаки визначається індивідуально, залежно від ваги на даний момент, і того, який планується мати.

Розраховується так:

надлишок ваги 10-20кг – длітельность3-5 днів;

надлишок ваги 20-30кг – тривалість 5-7 днів;

надлишок ваги 30кг і більше – тривалість 5-10 днів.

Більше 10 днів перша фаза не дотримується.

В меню «атаки» переважає білкова їжа. Під час цієї фази рекомендується вживати: м’ясо індички і курчати (без шкіри), пісну шинку, телячу печінку, будь-яку рибу (відварну, парову, приготовлену на грилі) і морепродукти. Також можна їсти – яйця, знежирені молочні продукти, додавати в їжу спеції, оцет, приправи, цибуля і часник, сіль у невеликих кількостях. Крім того, в обов’язковому порядку потрібно з’їдати 1,5 ст / л висівок вівса.

Виключити:

цукор (використовувати замінник);

варені: гусятина, качатина, кролятина, телятина, свинина, яловичина, ягнятина.

2 фаза дієти – «круїз».

Тривалість – індивідуальна, залежить від того, як швидко досягається необхідну вагу.

У «круїзі» чергуються дві дієти – білкова і овочева. Чергування різне, також залежить від кількості скидається ваги: ??

менше 10 кг – протеіни-протеіни/овощі 1/1 день (як варіант, можно3 / 3 або 5/5);

більше 10 кг – чергування 5/5 днів.

Під час цієї фази необхідно з’їдати 2ст/ложкі вівсяних висівок щодня. Також, «круїз» дозволяє вживати: будь-які овочі, крім крахмалосодержащих (авокадо, сочевиця, боби, горох, картопля). Овочі можна запікати, варити, або вживати сирими. Не можна вживати рис і зернові, так як в них теж багато крохмалю.

Для різноманітності дієта Дюка допускає в другій фазі споживання: спецій, аджики, гострого перцю, молока, корнішонів, часнику, желатину, по столовій ложці – кетчупу і крохмалю, 3ст / л білого або червоного вина, по 1 ч / л 3 -4% вершків і знежиреного какао. Однак з цього списку вибирається тільки два продукти в день.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00493 sec