D-light

D-light Команда

співзасновник проекту

Марія Кравцова

Марія Кравцова вже зараз може похвалитися значним професійним досвідом: модель, манекенниця, популярна телеведуча, модельєр, випусковий під своїм ім’ям кілька ліній одягу.

Різнобічні інтереси, ділова активність і рухливий спосіб життя висувають високі вимоги до фізичної форми. І в рамках проекту D-light своїми «модельними» і спортивними секретами Марія Кравцова вирішила поділитися з усіма, хто хоче бути здоровим, енергійним і привабливим.

Катерина Бєлова

Абсолютною солідарності в поглядах на дієтичне харчування ми досягли і з нашим лікарем Катериною Бєлової – творцем і керівником власного центру персональної дієтології. Доктор Бєлова стверджує, що дієта – це не звід категоричних заборон і обмежень, а приємний і продуманий шлях до зміни харчових звичок, поліпшення якості життя і загальному оздоровленню душі і тіла!

Грамотно складене професіоналами меню дозволяє подружитися з власним організмом, навчитися прислухатися до його потреб і в підсумку просто відмовитися від того, що завдає шкоди саме вашому здоров’ю і красі. Катерина Андріївна пропонує ставитися до програм D-light як до класів школи гармонії і довголіття.

Ну, і кажучи про лікаря, ми не можемо залишити без уваги питання освіти та професійного досвіду.

Катерина Андріївна – дипломований гастроентеролог, за її плечима аспірантура в інституті загальної патології та патофізіології Російської Академії Медичних Наук, а також навчання в Інститут психотерапії та клінічної психології за фахом Психотерапія порушень харчової поведінки.

Доктор Бєлова працювала лікарем функціональної діагностики, кардіологом і терапевтом. З 2004 року працює дієтологом, 2007-2009 рр.. – Головний лікар «Клініки доктора Іонової». З 2009 року головний лікар центру персональної дієтології «Палітра харчування». Стаж роботи з 2001 року. Займається навчанням дієтологів. Не залишає без уваги наукову діяльність: Катерина Андріївна є дійсним членом Національної асоціації дієтологів і нутриціології, автором десятка наукових праць. Катерина Бєлова регулярно бере участь і виступає з доповідями на міжнародних конгресах і конференціях, присвячених дієтології.

Comments are closed!