Цукровий діабет. Лікування цукрового діабету. Дієта і харчування. Симптоми, ознаки, Профілактика. 2 типу

Цукровий діабет. Лікування цукрового діабету. Дієта і харчування. Симптоми, ознаки, Профілактика. 2 типу. Причини цукрового діабету.

Серед причин виникнення цукрового діабету мають значення такі, як:

– Спадкова генетична схильність.

– Ожиріння.

– Атеросклероз

судин підшлункової залози.

– Деякі захворювання.

Якщо підшлункова залоза ослаблена, а людина поїдає велику кількість продуктів, що містять цукор. А також велика кількість жирної їжі, то підшлункова залоза . через перенапруження, може “відмовити”. І це так само дасть початок цукрового діабету.

Недостатність інсуліну в організмі призводить до порушення всіх видів обміну речовин. Для глюкози знижується проникність клітинних мембран в багатьох тканинах. Збільшується рівень вмісту цукру в крові, що вкрай шкідливо для організму. Знижується освіта і посилюється розпад жирів, що призводить до підвищення в крові рівня кетонових тіл (ацетон). Це порушує кислотно-лужну рівновагу в організмі і порушує функцію нирок. Спостерігається також посилений синтез холестерину. Знижується синтез білка, у тому числі і антитіл, що призводить до зменшення опірності організму інфекціям. Значна втрата рідини в результаті посиленого сечовипускання призводить до зневоднення організму. Посилюється виділення з організму багатьох корисних речовин.

Діабет іноді називають прискореної версією старіння.

Ознаки та симптоми цукрового діабету.

В розвитку цукрового діабету виділяють 3 стадії.

1) Потенційний діабет, коли є лише схильність до захворювання (несприятлива спадковість, надлишкова маса тіла при народженні – 4,5 кг і більше, ожиріння та ін.)

2) Прихований діабет, який виявляється за допомогою спеціального аналізу.

3) Явний діабет – є характерні симптоми, ознаки захворювання. Хворих турбує сухість у роті, підвищене сечовиділення, схуднення, слабкість, зниження працездатності, підвищений апетит, свербіж шкіри. Можуть спостерігатися головні болі, порушення сну, дратівливість, болі в області серця, в литкових м’язах.

Початок захворювання може бути поступовим, або гострим, з виникненням діабетичної коми (втрата свідомості).

Дієта, харчування при цукровому діабеті. Замінник цукру стевія.

Дієта необхідна при всіх формах цукрового діабету.

Дієта і харчування – основні принципи.

Індивідуальний підбір добової калорійності харчування з урахуванням маси тіла. Необхідно виключити легко засвоювані вуглеводи (цукор, фруктоза тощо) і тваринні жири. Харчування має бути дробовим – невеликі порції, але частіше звичайного. При легкій формі діабету можна обмежитися лише дотриманням дієти (правильного харчування) . У більш серйозних випадках необхідно лікування .

Шановні відвідувачі. Особливу увагу рекомендуємо Вам звернути на новий замінник цукру – екстракт рослини (трави) стевії – стевіозід. Це відносно новий цукрозамінник, але надзвичайно перспективний! Його називають продуктом 21-го століття. Детальніше на сайті компанії “Лабораторія довголіття”. Ви дізнаєтеся багато нового і корисного. Зможете значно поліпшити свою дієту, харчування і прожити набагато довше. Рекомендуємо не тільки в якості дієти для діабетиків . але і всім, хто стежить за своїм здоров’ям. Стевія. Кращий замінник цукру. Дієтичне правильне харчування для схуднення. Кулінарні рецепти страв. >

Цукровий діабет – профілактика.

1. Зниження надлишкової маси тіла.

2. Профілактика атеросклерозу.

3. Профілактика стресів.

4. Зниження споживання надлишкової кількості продуктів містять цукор (використання натурального цукрозамінника) і тваринний жир.

5. Помірне годування грудних дітей з метою профілактики діабету у дитини.

Цукровий діабет – лікування.

Лікування цукрового діабету . звичайно, призначає лікар. Однак, шановні друзі, ми, як фахівці в області продовження життя, можемо рекомендувати Вам звернути увагу (увага Вашого лікаря) на такий препарат, як Метформін. Ліки метформін не тільки годиться для лікування та профілактики цукрового діабету . Ці ліки оздоровлює організм і сприяє значному продовженню життя. Дуже докладно в розділі. Ліки для продовження життя.

Comments are closed!