Cloma Pharma Black Spider Widow Methyldren Elite | ВКонтакте

Cloma Pharma Black Spider Widow Methyldren Elite | ВКонтакте Відкрита група

Cloma Pharma – американська компанія, яка є лідером на світовому ринку жиросжигателей. Головний секрет успіху її полягає в новітніх складах жиросжигателей.

Показати

повністю.. Формули Cloma Pharma захищені десятками патентів США і вже встигли зарекомендувати себе, як ефективні жіросжігателі, розроблені тільки з натуральних компонентів. Крім цього кожен з продуктів лінійки Cloma Pharma (China White, Methyldrene, Asia Black, Black Widow) природним впливом знижує відчуття голоду, що допоможе Вам дотримуватися дієт і досягти неймовірних результатів.

Натуральні формули Cloma Pharma настільки потужні, що Ви з легкістю зможете не тільки схуднути в найкоротші терміни, але і поліпшити свою фізичну форму. Ви будете приємно приголомшені від результатів цих продуктів. Основний компонент жиросжигателей Cloma Pharma – ЕКА комбінація + інші природні компоненти. ЕКА суміш буде спалювати жир і при цьому угнетет відчуття голоду, додасть енергію і збільшить фізичну силу.

Black Widow Spider (Чорна вдова) – жиросжигатель № 1 у світі. Ви ніде не зустрінете жиросжигатель могутніше Black Widow. Він розроблений для професіоналів і тільки! Навіть Т5 не може зрівняється з ним по потужності. Супер екстремальний жиросжигатель – дає саме ефективне схуднення.

China White – найперший помічник жінок у підтримці дієт і поступовому спаліванія жирових клітин. Відмінно підійде для підготовки до літнього сезону. Жиросжигатель China White буде повільно, але впевнено вести Вас до перемоги.

Methyldrene – надійний жиросжигатель. Чудово підійде для людей дотримуються дієти. Продукт популярний, як серед спортсменів аматорів, так і професіоналів. Жиросжигатель Methyldrene прекрасно підійде, як для сушки атлетів, так і для виділення рельєфу, і швидкої підготовки до літнього сезону.

Asia Black (Чорна Азія) – еекстремальний продукт. Жиросжигатель займає 2 місце в цьому рейтингу. Asia Black (Чорна Азія) призначений виключно для спортсменів і людей знаючих і усвідомлюють на що здатна грамотно підібрана суміш екстракту ефедри, кофеїну і аспірину. Його результати, отримані в такі короткі терміни неодмінно порадують спортсмена.

Dimethyl 1,3 new – Cloma Pharma 1,3 Dimethyl найбільш широко використовується культурістамі, через його стимулюючих і термогенних ефектів, а також через велику фокуса

MethylDrene 25 Elitenew-це новий продукт компанії Cloma Pharma. Новий термогенний жиросжигатель з оновленою фрмулой. У відмінності від попереднього MethylDrene – MethylDrene 25 Elite містить ще більш потужний склад і ще м’якше працює. Цей продукт заслудівает звання “ЕЛІТНИЙ жиросжигатель”.

Предтреніровочнікі

MethylDrene ATPnew – Дивовижний перед тренувальний препарат, розроблений спеціально розроблений експертами Cloma Pharma! Неперевершений каталізатор, максимально швидко розігріє Ваші м’язи і підготує Вас до тренувань.

MethylDrene EPHnew – Одна мега порція Methyldrene EPH і інтенсивність ваших тренувань злетить до небес. Дві порції і ваша м’язова маса і сила будуть рости на очах. Три порції і ви просто неперевершені. Methyldrene EPH – це інноваційний предтренировочний препарат, який вийшов за рамки можливого.

  • methyldrene передтренувальний
  • чорна вдова препарат відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00547 sec