Цитрусові прискорюють схуднення? | Як правильно їсти

Цитрусові прискорюють схуднення? | Як правильно їсти Цитрусові прискорюють схуднення?

січня 18th, 2013 vioss

Грейпфрут, лимон, апельсин, мандарин… Всі ці корисні фрукти популярні і в холодну, і в теплу пору года. Сложно представити наш раціон без цитрусових. Наприклад, лимон

застосовується при приготуванні багатьох видів страв, від м’яса і салатів до десертів. Узимку потреба у вітамінах відмінно втамовують апельсини, мандарини та грейпфрути, які часто використовуються для свіжих соків. Цитрусові – кращий вибір для профілактики застуди та підвищення імунітету, до того ж при правильному вживанні вони можуть допомогти скинути зайві кілограмми. Цітрусовие містять високий відсоток клітковини, яка дозволяє підтримувати відчуття ситості і пригнічує відчуття голоду. Цьому сприяє і велика кількість води, що знаходиться в апельсинах, мандаринах, лимонах і грейпфрутах. Ароматні плоди багаті поживними речовинами, фітохімікалії і флавоноїдами, такими як нарингенин і пектин, а які у них лимонна кислота і вітамін C беруть участь у спалюванні жирів. Флавоноїд нарингенин запобігає збільшення ваги і допомагає печінки переробляти надлишковий жир. Вітамін C сприяє утворенню в шкірі природного колагену, позитивно впливає на її еластичність і робить менш помітними прояви целюліту.

Дієта на основі грейпфрута відома вже кілька десятиліть. Грейпфрут багатий вітаміном C, крім того, він сприяє зниженню рівня інсуліну, що допомагає в схудненні. Адже надлишок інсуліну в організмі викликає відчуття голоду. А збалансований рівень цукру в крові запобігає відкладенню жирів. Однак, перш ніж приступити до грейпфрутової дієті, проконсультуйтеся з лікарем, тому що цей фрукт в поєднанні з деякими ліками може викликати побічні ефекти.

Цитрусові краще всього їсти в сирому вигляді. При покупці вибирайте плоди яскравих, світлих відтінків. Для свіжовичавленого соку підходять плоди з тонкою шкіркою, для їжі – з товстою.

Звичайно, цитрусові можуть допомогти у втраті ваги, але цієї умови недостатньо. Для правильного схуднення і підтримки гарної форми потрібно збалансована дієта, виконання фізичних вправ і в цілому здоровий спосіб життя.

Comments are closed!