Цитрусова дієта – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Цитрусова дієта – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Цитрусова дієта

В холодну зимову пору нам не вистачає вітамінів, легкості, бадьорості духу. Все це можуть подарувати нам цитрусові. Вони містять безліч корисних елементів. Серед них можна виділити специфічні «речовини» для стрункої фігури. У цьому

питанні неоціненну допомогу вам надасть цитрусова дієта.

В цитрусових міститься дуже мало калорій, наприклад: у 100 грамах апельсина всього 40 ккал, грейпфрута – 35 ккал, лимона – 33 ккал. Така низька калорійність цитрусових компенсується високим вмістом вітаміну С. Цей чарівний вітамін допоможе впоратися з поганим настроєм, зміцнить імунітет, буде вести жорстку боротьбу з зайвими жировими відкладеннями. Всі цитрусові приводять в активний стан обмінні процеси в організмі. Причиною тому – пектин. Це натуральна рослинна клітковина. Вона, потрапляючи в шлунок, розбухає в ньому, перетворюючись в желе, створює у людини відчуття ситості. Тому всі цитрусові (апельсін. грейпфрут, лимон) є активними помічниками в цитрусової дієті.

Цитрусова дієта сприяє зниженню загальної ваги людини і оздоровлює його організм. Радимо вам щодня пити вранці сік-фреш з цитрусових, він дуже корисний і сприяє спалюванню калорій (до 800 ккал при вживанні соку з грейпфрута).

Зазвичай дотримуватися різні дієти не дуже приємно. Для цього необхідно вибрати такий варіант дієти, що задовольняє всі ваші смакові потреби, що не містить багато калорій, що дає хороші швидкі результати. Саме таким ідеальним варіантом стане цитрусова дієта. Завжди слід не забувати, що цитрусова дієта низькокалорійна, тому застосовувати її можуть тільки люди з міцним здоров’ям. Вона зовсім не підходить вагітним жінкам і годуючим мамам, тому що вона майже не містить білка. Не можна використовувати цитрусову дієту людям із захворюваннями шлунково-кишкового апарату, людям літнього віку. Не варто забувати, що велика кількість цитрусових може викликати у вас алергічну реакцію.

Ще одним недоліком цитрусової дієти є те, що вас постійно буде переслідувати почуття голоду, так як насититися цитрусовими, вам не вдатися через велику їх засвоюваності.

Але у цитрусової дієти є свої плюси. По-перше. вона «смачна». По-друге. «Корисна», ніщо так не підніме настрій вранці, як один свіжоприготований склянку апельсинового соку. Велика кількість корисних речовин і вітамінів омолодять ваш організм і додадуть гарний колір обличчя. Всі цитрусові вже самі по собі містять особливі з’єднання, спалюють жирові відкладення, навіть без занять фізичними вправами. Варіантів цитрусової дієти існує декілька.

Перший варіант цитрусової дієти розрахований на три дні

Перший день

Сніданок: один стакан свіжоприготованого апельсинового соку.

Обід: два апельсини, 200 грамів сиру.

Вечеря: 200 грамів курки, 150 грамів йогурту, один стакан води з лимоном.

Третій день

Сніданок: один стакан свіжоприготованого апельсинового соку.

Обід: кілька тостів з твердим сиром і грейпфрутом.

Вечеря: 150 грамів сиру, 200 грамів риби, один стакан води з лимоном.

Дотримуватися цитрусову дієту дозволяється від трьох до семи днів, але не більше одного разу на тиждень.

Другий варіант цитрусової дієти можна дотримуватися до одного місяця. Втрата зайвих кілограмів може становити до 17 кілограмів. Але цитрусова дієта вимагає особливої??витримки і міцної сили волі.

Другий варіант цитрусової дієти до семи днів

Дотримання другого варіанту цитрусової дієти, за твердженням фахівців-дієтологів з дослідницького центру харчування та метаболізму в Каліфорнії, допоможе вам всього за один тиждень успішно позбутися 1,5 кілограма зайвої ваги. < / strong> Дотримуючись такої дієти, вам не доведеться вживати в їжу одні тільки цитрусові. Цитрусова дієта сприяє регулюванню діяльності кишечника, прискоренню розщеплювання білків, цим самим сприяє зниженню зайвої ваги. Грейпфрут підвищить загальний тонус організму, зміцнить і відновить сили організму, тому обмеження в дієті будуть переноситися набагато легше.

  • Дiети цитрусовi
  • цитрусові дієти

Comments are closed!

_0.31MB/0.00727 sec