Цитрусова дієта | Блог про схуднення

Цитрусова дієта | Блог про схуднення Цитрусова дієта

Існує величезна кількість різноманітних дієт, які грунтуються на чомусь певному. Наприклад, білкова дієта забороняє вживати багато вуглеводів, а ось дієта японських ченців передбачає вживання практично одного рису. Цитрусова дієта – це дієта, яка грунтується на вживанні в їжу певної кількості грейпфрута.

Чим корисний грейпфрут?

перше, цей дивовижний фрукт може похвалитися відмінними дієтичними і лікувальними характеристиками. У ньому містяться багато кислот, вітаміну С і калію. Всі ці компоненти допомагають зв’язати живі клітини організму з великою кількістю бета каротину.

друге, грейпфрут має не тільки смачну і соковиту м’якоть, але ще і допомагає правильній роботі шлунку і благотворно впливає на весь процес травлення. Тому цей цитрусовий фрукт найкраще вживати перед їжею.

третє, грейпфрут своєрідний стимулятор організму. Він допомагає повернути втрачені сили, знизити артеріальний тиск (але його не можна їсти під час прийому препаратів від підвищеного тиску) і сприяє гарному настрою.

четверте, грейпфрут дуже корисний для людей похилого віку. У ньому міститься глюкоза і вітамін А. Перший компонент перешкоджає виникненню старечого склерозу, а вітамін А не дає розвинутися курячої сліпоти і відмінно зміцнює імунну систему.

п’яте, грейпфрут або грейпфрутовий сік має властивість знижувати ризик виникнення ракових і серцево-судинних недуг.

Цитрусова дієта

Чому саме цей фрукт взяли за основу цитрусової дієти . Та тому що в ньому міститься велика кількість ферментів, які спалюють зайвий жир в організмі. У цій дієті немає нічого складного і незрозумілого. Вам потрібно просто з’їдати половинку грейпфрута щоразу перед прийомом їжі. Якщо врахувати, що людина їсть в день в середньому три рази, то на день вам знадобитися півтора чи два грейпфрута. А значить, за день ферменти грейпфрута будуть поглинати вісімсот калорій!

Багато хто стверджує, що використовуючи цю дієту можна паралельно їсти все, що заманеться – жирну, гостру, солодку їжу! Але це не так. Адже грейпфрут не може робити всю роботу за вас. Він просто допомагає стати стрункішою і зміцнити здоров’я. Ваші зусилля в цьому теж дуже важливі. Не слід багато їсти, виходьте з-за столу з невеликим відчуттям голоду. А ще існує таке правило, яке ви повинні запам’ятати раз і назавжди. Сідайте їсти саме тоді, коли ви відчуваєте почуття голоду! Ніяких приказок «Апетит приходить під час їжі» або приповідок, типу «Я за компанію» і т. д. Організм сам знає, коли і що йому потрібно. І ще одне – якщо заглядаючи в холодильник, у вас ні до чого «не лежить душа», значить, пора трохи розвантажитися в плані їжі.

Цитрусова дієта протипоказання:

Перш ніж сісти на якусь дієту, необхідно упевнитися, що вона не завдасть шкоди вашому здоров’ю! Це можна дізнатися, проконсультувавшись у дієтолога або уважно вивчивши всі побічні ефекти продуктів, які ви збираєтеся вживати під час дієти.

Цитрусова дієта не бажана людям, у яких:

– алергія на всі цитрусові фрукти;

– виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;

– захворювання нирок, гепатит і цистит;

– проводиться медикаментозне лікування будь-якого характеру.

Також грейпфрут протипоказаний жінкам, які приймають гормональні контрацептиви. Надмірне вживання грейпфрута може привести до виникнення онкологічних захворювань. Тому дотримуйтесь певний ліміт під час цитрусової дієти, про який говорилося вище і покладайтеся не тільки на чудеса грейпфрута, але ще й на свої власні старання!

Comments are closed!