Цінцзишоу: китайські таблетки для схуднення Цінцзишоу » Популярно про здоров’я

Цінцзишоу: китайські таблетки для схуднення Цінцзишоу » Популярно про здоров’я Цінцзишоу: китайські таблетки для схуднення Цінцзишоу

Проблема ожиріння в даний час вважається досить-актуальною, в силу того, що велика кількість населення володіє зайвим жировим запасом. Щоб позбутися від надмірної ваги люди вдаються до різноманітних

харчовим обмеженням, виконують виснажливі фізичні вправи, а також вводять у свій раціон вживання БАДів.

В даний час, швидше за все, не знайдеться такої людини, хто б не чув про біологічно активних добавках, і сьогодні мова піде про капсулах для схуднення, які називаються Цінцзишоу. Вони призначені саме для тієї категорії осіб, хто бажає позбавитися від зайвих жирових відкладень, які скупчилися в області живота.

Як не дивно, але китайські таблетки Цінцзишоу здатні знижувати зайві кілограми саме в області талії, це було б актуально, якщо засіб потрібно було б наносити на проблемні ділянки тіла, але ця добавка призначена для вживання всередину у вигляді капсул. Але, тим не менш, за запевненням виробника, цей унікальний комплекс, що складається з екстрактів багатьох трав і фруктів, цілком здатний викликати спалювання жиру саме на животі.

Це засіб не можна придбати в аптеках нашої країни, а ось у фармацевтів Казахстану і Туркменістану його замовити можна, і все завдяки інтернет-магазину, який надає послуги з доставки Цінцзишоу.

Про склад капсул

Якщо говорити про склад цих капсул для схуднення, то по завіреннях виробників, в них присутні лише натуральні природні інгредієнти. Серед яких можна виділити пектин, отриманий з екстракту яблука, а це речовина, як відомо, здатне знижувати апетит. Крім того, поліпшуються перистальтичні рухи кишечника, отже, нормалізується евакуаторна функція кишечника, що перешкоджає розвитку запорів.

Наступний компонент, який присутній в цій біологічно активній добавці – це витяжка з ківі, вона позитивним чином впливає на імунну систему людського організму. Як відомо, цей плід багатий аскорбіновою кислотою, а цей вітамін є життєво необхідним, без нього неможливо сприятливий розвиток багатьох біохімічних процесів.

Екстракт гуарани відомий своїм бадьорить дією на організм. Кофеїн, який отримують з цих плодів, набагато міцніше натуральної кави, отже, цей компонент не тільки прискорює метаболічні процеси, але також і, в якій – то ступеня, сприяє зниженню апетиту.

І ще одна речовина – це лотос індійський, в ньому присутні багато вітаміни, є і цінні антиоксиданти. Ця рослина має на організм сечогінну дію, за рахунок чого межі організму покидатиме рідину. Що стосується проносних трав, то в цих капсулах вони відсутні.

Варто сказати, що приймати капсули для схуднення Цінцзишоу потрібно цілих тридцять днів. Звичайно ж, перед тим як почати вживати ці капсули з метою схуднення, настійно рекомендую проконсультуватися з лікарем.

Відгуки про препарат

Що стосується відгуків, то вони досить-таки суперечливі. На думку одних, цей препарат нагадує собою такий засіб, як ЛіДа, так як подібний з ним по дії, що проявляється сухістю в роті, тахікардією, підвищенням артеріального тиску.

Поява цих симптомів може бути викликано перевищенням дози пектину і гуарани в одній капсулі. Або ж це може бути пов’язано із застосуванням психотропних препаратів, які заборонені до використання.

Тестування цих капсул не проводилося, про їх склад можна судити тільки спираючись на думку виробника, але, як відомо, багато китайських препарати включають в подібні біологічно активні добавки сибутрамін. А це речовина дозволено до застосування тільки зі схвалення доктора і за його призначенням, коли є на те вагомі причини, наприклад, ожиріння.

Цей БАД викликає відчуття депресії, млявості, апатії, у людини виникає слабкість і часте запаморочення спільно з головним болем. Більшість людей, що вживають цю китайську добавку, відзначають значне зниження апетиту, в результаті чого настає скорочення раціону, що призводить до схуднення.

Є й такі, хто за півтора місяці змогли скинути вісім кілограмів надмірної ваги. Звідси може скластися враження, що домогтися стрункості таки можна. Але, насправді – це помилкова думка. Виходячи з вище перерахованих побічних ефектів, в організмі людини починають відбуватися процеси, які порушують діяльність багатьох органів і систем, що в подальшому може проявитися дебютом багатьох захворювань.

Отже, зі зниженням зайвої ваги можна підірвати і своє здоров’я, тому від схуднення з використанням біологічно активних добавок краще відмовитися на догоду збалансованому харчуванню і щоденних фізичних навантажень.

Висновок

Як відомо, ще не створено засіб, прийнявши яке, можна схуднути і добитися ідеальної стрункості. Хороша фігура – це завжди плід тривалих зусиль над собою. Щоб зробити перші правильні кроки в цьому напрямку, необхідно переглянути свій раціон харчування, зробивши його збалансованим і здоровим.

Важливу роль в схудненні грають і спортивні заходи, причому фізичні вправи повинні бути присутніми в розкладі щодня. Тільки в цьому випадку зайві кілограми почнуть залишати свої улюблені місця.

Будьте здоровими і стрункими!

Тетяна, www. rasteniya-lecarstvennie. ru

Comments are closed!

_0.32MB/0.00482 sec