Цікавить дієта? | Методика схуднення Юрія Спасокукоцького | Методика схуднення Лоліти

Цікавить дієта? | Методика схуднення Юрія Спасокукоцького | Методика схуднення Лоліти Методика схуднення Юрія Спасокукоцького

Як я схудла на 19 кг всього за два місяці!

Автор:

Привіт популярні методи схуднення девченки!)) Як то методика схуднення Юрія Спасокукоцького пропала я від вас усіх, але не на методика схуднення володимира Міткіна. довго!)) Нудьгувала по всім вам, шалено скучила, як буде час – пишіть мені в аську або в личку, говоріть у кого як справи, які новини?!

Але зараз не про це. Поспішаю поділитися, як тільки додому зайшла – з порога відразу за комп, і відразу до методика схуднення Юрія Спасокукоцького . вам))) Дівчата, ви зараз звичайно не повірите, скажіть, от Юлька Бархатова дура і жарти у неї дурні, але, хочу сказати вам, я схудла на 19 кг. І зараз я вам все розповім!!

Ви напевно пам’ятаєте, як то методика схуднення Юрія Спасокукоцького хвалилася, що мене за програмою обміну студентами в Англію на як схуднути можна швидко. 3 місяці відправляють? Ну так от останні три місяці я там і провела. Та ще як провела. Враження і фотки, я окремо викладу, там ще є що розповісти, так що слідкуйте система для схуднення slender за блогом. Скажу тільки одне, дуже дорого там, до остраху. Дощ не припиняє методика схуднення Юрія Спасокукоцького лити, як з відра. Ну так от, натрапила я там на дієти для схуднення постійна. одну методику, для схуднення заснована на 25-му кадрі. мені девченки місцеві розповіли, мовляв, остання розробка дієтологів. Я спочатку рукою махнула, мовляв, знайшли дуру. Вони ток плечима знизали, а я дивлюся, самі-то явно із зайвими кілограмами. Ну й забулося якось. Після мене на месяцок перевели в інше місто. Як повернулася – обімліла. Дівчатка ті худі стали, мама дорогая. Я відразу до них методика схуднення Юрія Спасокукоцького з розпитуваннями, мовляв як це? А вони мені знову моя дієта схуднути швидко про цей диск з методикою 25 кадру.

І тут вже я не витримала, схопила цей диск – і мерщій методика схуднення володимира Міткіна до себе в кімнату. Ну з диском взагалі все просто, в комп’ютер вставила, тільки на методика схуднення Юрія Спасокукоцького . екран і дивися. В інструкції сказали, по 30-40 хвилин дієти для схуднення постійна в день. Дівчата, я через два тижні скинула 4 кг. Я просто дар мови втратила, як на методика схуднення Юрія Спасокукоцького . ваги встала. Ні дієт тобі, не спорт залів, ні обмежень в їжі – їла, що душі завгодно. Ну і як тут методика схуднення Юрія Спасокукоцького не продовжується? Ще 6 кг в другі два тижні. Разом я за місяць близько 10 кг скинула! Та вже, з глузду з’їхати можна. Потім вирішила, до повернення додому – на ваги ставати методика схуднення Юрія Спасокукоцького не буду, щоб сюрпризом було. Ось буквально пару хвилин моя дієта схуднути швидко назад зважити – ще мінуc 9 кг! Це за два місяці то! Всього то. по 30-40 хвилин дієти для схуднення постійна в день і такі методика схуднення Юрія Спасокукоцького . колосальні результати. Для невіруючих. і тільки для вас – ось фотки з Англії. Перша тільки після прильоту, друга – останній день, з дівчатами посиденьки влаштували прощальні.

Я – до і після!

Мінус 19 кг за місяць!

Ну і що ви тепер після цього скажете? Раніше я важила 72 кг, тепер 53 кг, і це при моїх то методика схуднення Юрія Спасокукоцького . мізерних 162 см. росту! Ось так, 2 місяці по 30-40 хвилин в день, а результат методика схуднення Юрія Спасокукоцького – отетеріти можна. Можу посперечатися, багато хто з вас на анорексія як швидко схуднути. басейн і тренажери більше часу витрачають!

Comments are closed!