Чорнослив для схуднення? Чому б і ні! | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу!

Чорнослив для схуднення? Чому б і ні! | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу! Чорнослив для схуднення? Чому б і ні!

З сухофруктами при схудненні потрібно бути обережними. Звичайно, вони набагато корисніше, ніж бісквітні тістечка, карамель і молочний шоколад.

Однак у них теж міститься достатньо калорій і цукру, що може спричинити не зниження, а набір ваги. Чорнослив – не виняток. Однак при правильному застосуванні і чорнослив допоможе схуднути. Так чому ж корисна ця ягода і як слід вживати чорнослив для схуднення?

Чорнослив містить велику кількість харчових волокон. сприяють посиленню перистальтики кишечника, а для прагнучих схуднути це має принципове значення. Адже схуднення без очищення не відбувається, а під впливом чорносливу всі шлаки виводяться з організму легко і швидко. Однак це далеко не єдина корисна властивість чорносливу, в тому числі для схуднення.

Ця ягода багата вітамінами групи В (B1, B5, В2, В9, В6), А, РР, Е, С, а також містить фосфор, кальцій, залізо, калій, магній, глюкозу, фруктозу і сахарозу. У чорносливі містяться органічні кислоти (лимонна, яблучна, щавлева і трохи саліцилової), дубильні, азотисті, пектинові речовини, зола і згадана вище клітковина. Чорнослив є прекрасним джерелом антиоксидантів. які здатні нейтралізувати ракові клітини, омолоджувати організм і продовжувати життя.

Чорнослив вигідно може замінити солодощі в процесі схуднення, так як вміст цукру в ньому становить від 8 до 18%. Крім того, це натуральний антидепресант, що дуже актуально при зниженні ваги. Тому схуднення з чорносливом буде набагато легше, корисніше, ефективніше і веселіше, ніж без нього.

А тепер найголовніше: як вживати чорнослив для схуднення?

Чорнослив для схуднення корисний і як доповнення до щоденного раціону харчування, і в якості перекусів між їжею. Він відмінно пригнічує відчуття голоду, що знижує ризик переїдання. Та й взагалі під час схуднення постійно хочеться їсти – в цьому випадку чорнослив буде ідеальним рішенням.

Існує ще один спосіб знизити вагу і очистити організм за допомогою чорносливу. Якщо у вас немає медичних протипоказань, можете спробувати провести розвантажувальний день на чорносливі. Для цього распарьте ягоди і вживайте їх невеликими порціями (до 80 – 100 г за раз) протягом дня через кожні 2,5 – 3 години. Тільки не захоплюйтеся – одного такого розвантажувального дня на тиждень цілком достатньо для нормалізації ваги.

І ще. Пам’ятайте, що чорнослив – все-таки сухофрукт. Він досить калорійний (265 ккал в 100 г), тому не рекомендується з’їдати більше 5 – 6 ягід чорносливу на день (крім розвантажувального дня, звичайно ж). Також не варто зловживати цим сухофруктом при цукровому діабеті та ожирінні.

Поділитися: Отримай безкоштовну консультацію по схудненню:

Comments are closed!