Чорні точки на шкірі: 10 питань косметолога

Чорні точки на шкірі: 10 питань косметолога Чорні точки на шкірі: 10 питань косметолога

Чорні точки на шкірі – проблема, яка турбує багатьох. Відповіді на найбільш хвилюючі питання дає наш експерт-косметолог.

Що провокує появу чорних крапок, або комедонов, на шкірі і як їх позбутися? Ця проблема турбує

багатьох, але сучасна косметологія пропонує комплекс заходів для її вирішення. Отже, ось відповіді фахівця на 10 типових питань про комедонах.

Що таке чорні крапки?

Чорні точки (комедони) – це так звані відкриті вугри на поверхні шкіри, найчастіше помітні в Т-зоні. Зазвичай вони з’являються в період статевого дозрівання, коли сальні залози виробляють занадто багато шкірного сала, проте комедони можуть турбувати людей різного віку з будь-яким типом шкіри. Найбільше цей естетичний недолік поширений серед власників жирної шкіри.

Чому з’являються чорні крапки на обличчі?

Багато хто помилково вважає, що чорні крапки – це бруд, що потрапила в пори, однак це не так. Комедони виникають в результаті закупорювання сальних залоз особи надлишками шкірного сала і відмерлими клітинами шкіри, внаслідок чого утворюється «пробка». Під впливом кисню вона окислюється і темніє – так і утворюються чорні крапки.

Як доглядати за шкірою, щоб позбутися від чорних крапок і запобігти їх появі?

Регулярне і правильне очищення шкіри – ось головний крок, який допоможе запобігти і зменшити поява чорних крапок. Видалення надлишків шкірного сала і ороговілих частинок шкіри допоможе тимчасово позбутися комедонов або зробити їх менш помітними. Для вмивання варто використовувати засоби, що знижують вироблення шкірного сала, наприклад, ті, до складу яких входить саліцилова або гліколева кислота. У домашніх умовах слід 1-2 рази на тиждень робити пілінг, щоб позбутися від ороговілих частинок.

Провокує чи косметика поява чорних крапок?

Так, неправильно підібрані засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика можуть провокувати появу названого естетичного недоліку зовнішності. Так, наприклад, занадто жирні креми і часте використання тональної основи або пудри забивають пори, внаслідок чого нерідко з’являються чорні крапки.

Які салонні процедури допомагають позбутися чорних крапок?

Позбутися від чорних крапок допомагають такі процедури, як чищення особи, пілінги, маски з глини. Найефективнішою є механічна чистка обличчя. в ході якої шкіра очищається, розпарюється, щоб пори відкрилися, а після косметолог видавлює комедони за допомогою спеціальних пристосувань, досить глибоко очищаючи пори.

Чи можна раз і назавжди позбутися чорних крапок?

На жаль, це неможливо. Всі процедури, навіть чистка обличчя, дають лише тимчасовий ефект і не рятують від появи нових комедонов.

Чи можна самостійно видавлювати чорні точки?

Видавлювати чорні точки самостійно не рекомендується, так як це може бути небезпечно. Неправильне видалення травмує шкіру і сальні протоки, крім того, існує ризик занесення інфекції.

Чи допомагає косметика позбутися чорних крапок?

Спеціальні смужки і маски від чорних крапок видаляють лише поверхневу частину комедонов, роблячи їх менш помітними, проте незабаром вони знову стають видно.

Чи впливає харчування на появу чорних крапок?

Харчування не впливає на появу комедонов. І хоча багато батьків наполегливо доводять своїм дітям зворотне, це невірно. Підвищена вироблення шкірного сала, що є головною причиною появи чорних крапок, ніяк не пов’язана з уживаними продуктами.

Які народні засоби допомагають позбутися чорних крапок?

Кращими домашніми засобами від чорних крапок є літні пілінги і маски зі свіжих ягід, містять фруктові кислоти. Такі засоби слід наносити на очищену шкіру відразу після приготування, проте спочатку рекомендується упевнитися у відсутності алергії на використовуваний продукт.

  • камедони чи чорні точки чого вони зявляються
  • найбезпечніший шоколад?
  • Чи впливає харчування на чорні точки?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00581 sec