>> Чорні точки. Бізнес-план з профілактики та видаленню чорних крапок. Як позбутися чорних крапок

>> Чорні точки. Бізнес-план з профілактики та видаленню чорних крапок. Як позбутися чорних крапок Чорні точки. Бізнес-план з профілактики та видаленню чорних крапок Що таке чорні крапки?

Чорні крапки – це відкриті комедони.

Чому виникають чорні точки?

Чорні точки

виникають з причини закупорки пор шкіри шкірним жиром. Якщо пора деформована і жир не може вийти з шкіри на поверхню через блокування виходу мертвими клітинами шкіри, то і виникають комедони. Плюс від контакту з киснем, шкірний жир окислюється і стає темного кольору.

Таким чином, причини появи чорних крапок:

    Гормональні зміни, що викликають надмірне виділення шкірного сала. Зловживання жирною косметикою і засобами для догляду за шкірою. Жир в косметичних засобах змішується з шкірним салом і погіршує ситуацію.

А просто кажучи, причини їх появи:

жирна шкіра

забруднене довкілля

скупчення мертвої шкіри в порах

надмірне виділення жиру шкірою

нестача води в організмі

надмірне натирання шкіри

використання косметичних засобів з високим вміст жирів

нерегулярен очищення шкіри

медичні причини: запори, нетравлення, анемія

Дієта від чорних крапок може допомогти запобігти їх появі: правильні продукти допоможуть додати зволоження шкірі, появі свіжих клітин шкірного покриву, зменшити вироблення шкірного жиру.

не загадка, що це свіжі фрукти і овочі, сирі жири (авокадо, оливки, оливкова олія).

Існує багато способів профілактики появи чорних крапок.

1. Утримаються від вживання жирних косметичних засобів. Це вже запобіжить появі небажаних чорних об’єктів на вашій шкірі.

2. Використовуйте м’який засіб для очищення шкіри.

3. Не використовуйте мило! Інгредієнти, які використовуються в приготуванні мила, можуть стимулювати закупорку пір. Воно також впливає на передчасне відлущування верхнього епідермісу і додає до проблеми. Якщо шкіра суха, то використовуйте м’який очищаючий засіб, який добре змивається водою і зволожуйте шкіру нежирним зволожуючим кремом. Але обережно – надто багато крему збільшить вироблення шкірного сала!

4. Своєчасно очищайте шкіру від мертвих клітин. Таким чином, вихід шкірного сала на поверность шкіри не буде блокований.

5. Видаляйте зайвий жир з шкіри. Використовуйте серветки з вбирним властивістю і маски на глиняній основі.

6. Відвідайте дерматолога. Можливо вітаміни групи А допоможуть удосконалити форму пошкоджених пір, що сприяє відтоку шкірного сала.

Процедура з видалення чорних крапок: Використовуйте м’який скраб для видалення мертвих клітин сухої шкіри. Висушіть обличчя рушником. Покладіть на обличчя теплий компрес на 15 хвилин – це розм’якшить верхню поверхню шкіри і розширить пори. Висушіть обличчя рушником. Використовуйте м’яку серветку або ватні тампони під кінчиками пальців щоб обережно видалити чорні точки шляхом натиснення на пору з двох сторін знизу вгору. 1-2 спроби максимум, тому що якщо точка не видаляється відразу ви можете пошкодити шкіру.

Висновок: кращий спосіб позбудеться чорних крапок – це їх профілактика.

Методи боротьби з ожирінням: реклама

Чорні точки. Бізнес-план з профілактики та видаленню чорних крапок.

Comments are closed!