Чим годувати шарпея? | Чим годувати вихованців

Чим годувати шарпея? | Чим годувати вихованців Чим годувати шарпея?

Більшість домашніх тварин страждають від надмірної ваги у зв’язку з малою активністю і не правильним харчуванням. Все це дуже згубно позначається на здоров’ї і нерідко призводить до хвороб.

Рекомендації:

Чим годувати шарпея?

1. Цуценятам шарпея до 6ти місяців необхідно розмочувати корм. Наприклад, марки кормів: Ямс, Пурину для цуценят великої породи, допоможуть контролювати темп зростання цуценя шарпея. Це дуже важливий момент, оскільки темпи зростання цуценят шарпея відносяться до гіганторастущей породі. Таким чином, не потрібно годувати цуценя, слідуючи інструкціям виробників корми, цілком підійде наступний підхід: 1 чашка на 3 кг ваги, за умови, що цуценя додає по 1-1.5 кг на тиждень. В іншому випадку, необхідна консультація фахівця.

2. Цуценята шарпея у віці до 3х місяців їдять стабільно 3 рази на день. З 3х до 6ти місяців поступово встановлюється 2х разовий режим харчування. Після 6ти місяців у цуценяти шарпея вже стабільне 2х разове харчування.

3. Не давайте консерви собаці, принаймні, вони вкрай небажані! Шарпей дуже вибагливі і запросто можуть відмовитися від сухого корму, спробувавши консерви. Краще змішувати консерви з сухим кормом в пропорції 1 (консервів) до 3 (сухий корм), намагайтеся ретельно перемішувати таку суміш, щоб шарпей не зміг з’їсти тільки консерви.

4. Не годуйте шарпея залишками зі столу. Це прямий шлях до харчової алергії.

5. Вкрай не бажано давати Шарп: стейк, свинину або курку з кісточкою (у курки порожнисті кістки, вони тільки нашкодять осколками). Хочете побалувати Вашого вихованця кісточкою? – Для цього підійде яловича рулька.

6. Штучні кісточки, а так само кістки зроблені з жил – є хорошими іграшками. Купуйте пару таких кісточок для різноманітності (зверніть увагу на виробника, не купуйте сумнівний товар), в середньому 1 такий кісточки вистачить на 2-3 тижні. Так само не давайте своєму вихованцеві свинячі вуха і копита, якщо собака заглотит їх, будуть великі проблеми (не варто спокушати долю).

7. Основним показником здоровою і правильно їжі у шарпея це:

– Собака активна

– Хороша шерсть

– Хороший стілець

– Загальний вид собаки благополучний

Якщо, щось Вас насторожує за цими критеріями, варто звернути увагу і задуматися про зміну корму.

8. Вкрай не бажана приватна зміна корму. Якщо з якихось причин, Ви хочете змінити корм, то робіть це поступово, змішуючи корму 2х видів протягом 1-2 тижнів.

9. Існує міф, що годування обов’язково має включати, а краще бути заснованим на кормі, що містить соєвий білок. Нічого ділового не можуть сказати з цього приводу, та ж експерти, тому як: Харчова алергія може розвинутися в багатьох випадках, обов’язково дивіться за своїм собакою, я бачив багато шарпеев з різними дієтами від включають Барфі до вегетаріанських дієт. Найголовніше, щоб Ваш шарпей при годуванні виглядає здоровою і життєрадісною.

10. В даний момент немає підтвердження того, що собаку необхідно годувати нізкобелковую кормом, щоб попередити ниркову недостатність. Запам’ятайте, лікувальне харчування необхідно в першу чергу вже хворіє собаці.

Загальні правила

Як годувати шарпея?

1. Я за 2х разове годування шарпея. При такому підході шарпей рідше жебракують і ймовірність завороту шлунка знижується, зверніть увагу у шарпея є до цього схильність.

2. Надмірна вага є частою проблемою у шарпея. Вкрай важливо збалансувати спосіб життя собаки, її активність і прийом їжі. Адже якщо у собаки малорухливий спосіб життя, то кількість корму потрібно менше, щоб не розвивалося ожиріння. Таким чином, якщо Ваша собака дуже активна, то їй необхідно більше корму. Отже: годуєте Вашого шарпея відповідно до його активністю

3. Слід враховувати той факт, що деякі собаки самі регулюють свою вагу і не їдять в кожний прийом їжі, а можуть навіть не їсти щодня. Це я до того, що не потрібно насильно впихати їду в собаку, намагаючись нагодувати її силою.

4. Більшість шарпеев більше активні влітку, ніж узимку, а по сему, потрібно скласти режим харчування, виходячи з цієї особливості. Зменшити кількість калорій взимку і збільшити їх влітку. Особливо це актуально для собак з типом вовни хорс, але на брашевих собаках це сезонність менш помітна.

5. З віком собака має тенденцію до зниження загальної активності і в цьому випадку Вам потрібно зменшити кількість споживаної їжі, але зверніть увагу на корми для літніх собак з пониженим вмістом білка, їх застосування не завжди дає потрібний результат. При дослідженнях, виявилося, що літнім собакам потрібно більше білка – це пов’язано з необхідністю підтримки м’язової маси, підтримки імунітету і загального стану здоров’я. Тому, якщо Ваш шарпей має схильність до зайвої ваги, то розумніше використовувати корм для літніх собак, якщо такий схильності немає, то корм міняти не потрібно.

6. Так само в більш літньому віці, Вашому вихованцеві необхідні додаткові вітаміни.

7. Мається категорія шарпеев c підвищеним апетитом, назвемо її “вічно голодної”. Таким особинам, рекомендується вводити в раціон гарбуза, причому в будь-якому вигляді: сира, тушкована. Гарбуз не викликає алергії і дуже корисна.

8. Використовуйте для годування миски з нержавіючої сталі або кераміки. Це пов’язано з алергією контактного типу, так як миски з пластика / вінілу виділяють хімічні речовини з часом. Повірте, краще не економити на мисці, ніж витрачати гроші на лікування.

Коментарі: Натуральне харчування шарпея і добавки .

Корисне харчування – це те харчування, яке дає Вашої собаки сили, здоров’я. Адже якщо Ваш вихованець прекрасно себе почуває від натурального харчування, значить це саме, то що йому необхідно. Але є ряд рекомендацій, сформованих з багаторічного досвіду роботи з шарпея:

1. В цілому рекомендації по складу натурального корму змінюються щодня 10 років. Наприклад, 10 років тому, рекомендували включати в харчування курку, приготовлену за допомогою скороварки, зараз же в моді Барфі – і тепер рекомендують сирі курячі крильця і??шиї. В цілому особисто у мене немає претензій до цього способу годування, але на практиці краще підійдуть комерційні корми і ось чому:

– Приготування корму не вимагає великих зусиль.

– Збалансований склад, що розробляється десятиліттями.

– Ряд комерційних виробників корми мають сучасні лабораторії, відповідно контроль якості продукції на належному рівні.

2. При натуральному харчуванні головне дотримати вітамінно-мінеральний баланс, так само необхідно підтримку потрібного кол-ва білка, жирів і улеводов.

3. При натуральному харчуванні необхідно використовувати всілякі добавки: вітаміни, глюкоза, хондроїтин сульфат, мінерали і т. д. Невірна дозування цих добавок може спровокувати небажані наслідки. Наприклад: зменшення здатності засвоєння міді з цинком при застосуванні кальцієво-фосфорних добавок – це веде до ряду порушень.

4. Використовуйте призначені за рецептом лікувальні корми. Якщо мала місце харчова алергія, харчова реакція, непереносимість або гіперчутливість.

На закінчення хотілося б відзначити, що шарпея, як і будь-які інші види собак, вимагають Вашої уваги, а особливо здорового підходу до харчування. Адже не секрет, що цуценята їдять корм для цуценят, дорослі шарпей мають свій збалансований підхід в харчуванні, а в літньому віці собака вже потребує більш специфічному “полегшеному кормі”. У будь-якому випадку, кожен з шарпеев унікальний і індивідуальний по-своєму і тільки Вам, як власникам вирішувати, що і як найбільше підходить.

Додати коментар Скасувати відповідь

  • вага шарпея у два місяці
  • чим годувати цуценя шарпея
  • як доглядати в домашніх умовах за шарпєйом
  • www породисту німецьку вівчарку нагодували курячими кістками метод лікування і дієта
  • інструкція по годуванні добавки пуріна
  • годування за цуценятами шарпея 1 месяц
  • до якого виду відносяться шарпеї
  • курячі шийкі в якому вигляді давати шарпею
  • чим годувати шарпейя
  • чим кормити 3-х летних цуценят

Comments are closed!

_0.32MB/0.00738 sec