Чим годувати цуценя йоркширського тер’єра?

Чим годувати цуценя йоркширського тер’єра? Чим годувати цуценя йоркширського тер’єра?

У вашому будинку з’явився зовсім маленьке цуценя. Як його правильно годувати, щоб він добре ріс і був здоровим? Чого не можна робити ні в якому випадку? Скільки їжі за одноразово можна дати цуценяті? Ці та інші питання завжди мучать щасливих володарів маленького грудки щастя під назвою йоркширський тер’єр.

З самого моменту придбання цуценя в розпліднику або у заводчика, обов’язково дізнайтеся, чим годували малюка на його колишньому місці. Постарайтеся пару днів, поки цуценя звикає до свого нового дому, годувати його так само. Це допоможе йому пережити стрес від зміни обстановки і розлуки з матір’ю і братами.

Режим – основа дисципліни

Годуйте вашого цуценя тільки в одному місці і строго за розкладом. Це робиться з двох причин. По-перше, розпорядок дня дисциплінує. А по-друге, годування в один і той же час виробляє в організмі ряд умовних рефлексів, і їжа краще засвоюється.

У корм для цуценя йоркширського тер’єра повинні входити тільки продукти високої якості. Не варто економити і купувати несвіжі та прострочені продукти, від яких малюк-йорк може просто захворіти. В основі своїй це м’ясо, знежирені молочні продукти (кефір, сир), яйця перепелів. Як обов’язкове доповнення до м’яса обов’язкові круп’яні каші (рисова, геркулес, пшенична), овочі і фрукти, нежирна морська риба.

До двомісячного віку цуценя має їсти кожні 3.5 годин (6 разів на добу) приблизно по 10 мл їжі. До чотирьох місяців годуєте його вже 5 разів на день кожні 4 години по 15 мл. До шести місяців цуценя має є вже 3 рази по 20 мл. І після півроку йорка можна годувати, як дорослого, 2-3 рази по 30 мл. Норми приблизні, тому ви самі дізнаєтесь, скільки має з’їдати за раз ваш маленький йорк. Поспостерігайте за тим, як він їсть. Якщо він з’їв все і чисто облизав свою миску, значить, варто дати йому добавки. Або ж присуньте час наступного годування.

А чим годувати цуценя йоркширського тер’єра, крім тих продуктів, про які ви вже знаєте? Чи можна йому давати ковбасу чи цукерки? Відповідь буде категоричний: ні!

Ніколи не годуйте цуценя і дорослу собаку, забороненими для нього продуктами. Це ковбаси, копченості, солодощі, борошняне, жирне, сирі тельбухи, бобові, солоне, гостре, пряне, дуже гаряче і дуже холодне.

Людська їжа не підходить Йорку, а іноді навіть просто небезпечна. Наприклад, настільки улюблені людиною сосиски містять цілу купу хімічних добавок, шкідливих для слабкого кишечника малюка. А оселедець може просто отруїти його, так як вміст солі в ній смертельно для здоров’я йоркширського тер’єра. Їжа, присмачена спеціями, відбиває у собаки нюх і псує шлунок.

Якщо ваша собака з самого раннього віку харчується за чітким розкладом правильною, здоровою їжею, то її здоров’я залишиться креп ким на довгі роки, а ваші візити до ветеринара зведуться лише до профілактичних оглядів і планових щепленнях. Коли ваш малюк підросте, ви самі переконаєтеся, наскільки правильно ви вчинили, прийнявши рішення всерйоз зайнятися харчуванням маленького йоркширського тер’єра. Адже саме завдяки вам він виросте сильним і здоровим, а це – головне!

  • як ухажевать за йоршинсбким терером
  • маленікі цуценятка тошо неростуть
  • скільки раз має істи йорка пів року
  • що давати істи двомісячному йорку
  • скільки як і чим годувати маленького йоркширського терера
  • що потрібно купляти йоркширському терєрові
  • як ухажевать за йоршинським терером
  • які фрукти можна істи йоршинським терэрам

Comments are closed!