Чи потрібен вам пояс для схуднення живота? – Новини на Здоров’я Mail. Ru

Чи потрібен вам пояс для схуднення живота? – Новини на Здоров’я Mail. Ru Чи потрібен вам пояс для схуднення живота?

Вибираючи пояс для схуднення живота, важливо розуміти принцип його дії. Якщо ви купуєте якісний, сертифікований товар, в коробці обов’язково буде лежати докладна і грунтовна інструкція. Щоб ефект від придбання був максимальним, інструкцію цю необхідно уважно прочитати і неухильно слідувати їй, щоб користь не “пішла на шкоду”.

Принцип дії цього аксесуара полягає в підвищенні температури тіла в проблемній зоні, що грубо кажучи, сприяє витоплюванням жиру. Але, нагріваючи ненависний жир, ми гріємо і те, що знаходиться під ним-наші ненаглядні і такі потрібні внутрішні органи, що припустимо лише в певній мірі.

Як він працює?

Для наочності уявіть похід в лазню. Змогли б ви просидіти в парильні годину? А дві? А всю ніч? Тепер ви можете зрозуміти, що відбувається з органами, замкнутими на ніч в “парилку” пояса. За час інтенсивної годинного тренування ви отримуєте максимум ефекту, який він може дати і немає сенсу мучити себе довше цього часу.

Є чотири основних види поясів для схуднення.

Пояс з неопренової тканини

Принцип дії: забезпечує теплоізоляцію тіла, що сприяє спалюванню жирів в області живота і талії.

Принцип дії: фокусує ефект сауни на самі в проблемних частинах тіла, сприяє виведенню токсинів.

Вібромасажний

Принцип дії: розщеплює жири за допомогою вібрації.

Вібромасажний пояс з ефектом підігріву

Принцип дії: рівномірний розподіл тепла покращує кровообіг, легкий массажпроізводіт фізіотерапевтичне вплив.

Читаємо інструкцію… між рядків

Візьмемо для прикладу інструкцію до одному популярному Термопояси для схуднення, виробник якого обіцяє “хорошу ефективністю за невисокою ціною”.

Читаємо: «наш продукт допоможе стати стрункішою і привабливіше без особливих зусиль і великих тимчасових витрат». Тобто зусилля докласти таки прідется. Казалось б, це очевидно, але, тим не менш, знаходяться панянки, які сидять в поясі перед телевізором, а потім нарікають, на те, що він “не працює”.

Далі – «Пояс для схуднення живота сприяє зменшенню обсягу стегон і живота, сідниць і талії. Після одного тільки сеансу талія схудне на пару сантиметрів ». Це неправда – далі боків живота вплив пояса не поширюється. Рукавиці не гріють плечі!

Крім того, необхідно розуміти – що жир на 99 відсотків складається з води і пішли сантиметри можуть відновитися вже «через пару чашок чаю». Тим не менше – якщо ввечері ви хочете «блиснути талією», ви на вірному шляху.

«Ні в якому разі, якщо відчули перегрів, що не продовжуйте процедуру. Вимикайте нагрів кожні кілька хвилин і зменшувати його потужність при почутті дискомфорту! ». Бачите – знак оклику – виробник «кричить» про те, що необхідно дотримуватися обережності. Не нехтуйте цим важливим радою.

Особливо уважно потрібно поставитися до розділу «Протипоказання», до речі, його вірніше прочитати перед покупкою. Пояс-сауну не можна використовувати під час вагітності. менструації, у випадку будь-яких болів або проблем в області черевної порожнини. Підвищена температура сприяє прискоренню будь-якого процесу, в тому числі і процесу хвороби.

Пастка для ледачих

Але є й такі пояси, які обіцяють ефект без додаткових зусиль – одягаєш мовляв наш диво-пояс і балдеешь, базікаючи по телефону (дивно, що вони не рекомендують жувати в цей час пиріжки).

Зазвичай у назві подібної продукції присутнє слово сауна, що, на думку виробників, надає ваги. Але хіба сауна призначена для схуднення? Зовсім ні. Це спосіб очистити організм від токсинів, шлаків, і іншої гидоти через шкіру. Для цього потрібно повністю «зануритися» в простір сауни, попередньо випивши трав’яний настій або чай. «Частинами» в сауну не ходять!

Так само невозможнообмен речовин «саме там, де це потрібно». Це як «побігти однією ногою» або поплескати однією долонею.

Але є і хороші новини. Якщо ви ну, ніяк не можете змусити себе піти у фітнес-клуб, купите пояс з ефектом масажу. Миостимулятор, вбудований в нього допоможе «підкачати» прес, розслабитися і отримати задоволення, зняти напругу, зрештою.

вібропояс бувають так само з термо-ефектом. У разі використання комбінованого пояса результат – схуднення – досягається швидше і з більшою ймовірністю.

Але пам’ятайте – єдиний спосіб добитися справжнього стійкого результату – це самостійні заняття. Будь фітнес-аксесуар – лише помічник, і його ефективність залежить від вас. Надівши пояс для схуднення живота, не сідайте за комп’ютер або перед «ящиком» – зробіть зарядку, потанцюйте, пострибайте, (покривлятися перед дзеркалом, нарешті!), і результат не змусить себе чекати!

Comments are closed!