Чи можна схуднути за допомогою жиросжигателей?

Чи можна схуднути за допомогою жиросжигателей? Чи можна схуднути за допомогою жиросжигателей?

Чого б з’їсти, щоб схуднути. Цим питанням хоча б раз у житті задавалася, мабуть, кожна жінка. Тепер відповідь на нього є: з’їжте жиросжигающий препарат

і не забудьте позайматися в спортзалі.

Однак, з точки зору моралі та етики не всі жіросжігателі однаково хороші. Якщо дати оцінку за 10-бальною шкалою всіх препаратів, призначеним для зниження ваги, то тільки спортивні продукти матимуть позначку «чудово».

Що являють собою спортивні жіросжігателі?

Це, звичайно, не диво-чай, приготований за псевдо-східним рецептами і не низькокалорійні пластівці, які рекомендується їсти на сніданок. Це біологічно-активні добавки, розроблені спеціально для людей, що ведуть активний спосіб життя. Вони можуть виглядати як порошок, який потрібно розводити у воді, готовий коктейль або навіть шоколадний батончик.

До БАДам у нас прийнято ставитися з підозрою («так, це не ліки, але хто його знає, що« вони »туди намішали?”) Однак, жіросжігателі, розроблені найбільшими виробниками спортивного харчування (багатьом з них виповнилося вже понад півстоліття ), зуміли пройти перевірку часом і показати свою ефективність.

За допомогою цих препаратів скинути вагу дійсно можна. Правда, пасивно худнути, як мріють багато, не вийде.

Як працюють жіросжігателі?

Скільки жиросжигателей – стільки й способів їх впливу на організм. Одні препарати видаляють з організму надлишки води, перешкоджаючи тим самим утворенню жирової тканини; інші – підвищують температуру тіла в ході виконання фізичних вправ, що безпосередньо впливає на втрату калорій; третій – блокують апетит, дозволяючи вам з’їдати за один раз значно меншу кількість їжі. Як правило, всі жіросжігателі розщеплюють жирові клітини, перешкоджають їх новому утворенню, а також покращують обмін речовин. Тобто, втративши вагу за допомогою спортивного жиросжигателя, ви не наберете його знову, як тільки закінчите приймати цей препарат.

Оскільки конкуренція на ринку спортивних товарів на сьогоднішній день вельми висока, виробники наділяють свої продукти харчування додатковими «ефектами». Так, наприклад, жіросжігателі, до складу яких входить екстракт білого чаю, борються з вільними радикалами, звільняючи організм від накопичених концерагенов. Жиросжигающие препарати на основі кофеїну додають бадьорості та енергії.

Зверніть увагу

Миттєвий ефект після прийому обіцяють тільки жиросжигающие препарати, які можна купити у всіляких крамницях здоров’я, які розкривають простому обивателю секрети східної медицини. Щоб схуднути за допомогою спортивного жиросжигателя, потрібно займатися спортом. як це не банально. БАД всього лише підвищить ефективність тренування і дозволить вам в більш короткі терміни скинути вагу. Красиві рельєфи на животі, тонка талія, ідеальний обсяг стегон і стрункі ноги – всього цього ви зможете досягти тільки докладаючи певну кількість зусиль у спортзалі.

А як же інакше? Чудо-таблетки, які самі собою перетворюють всіх жінок у струнких оленят – це міф, поширюваний професійними маркетологами. Позбавлення від підшкірного жиру є лише першим кроком на шляху до красивого тіла. Щоб стати по-справжньому стрункої, а не просто худий, необхідні хороші фізичні навантаження. Це аксіома, з якою сперечатися марно.

Спортивні жиросжигающие препарати спрямовані на пропаганду здорового способу життя – щоб втратити вагу, потрібно рухатися. Біологічно-активні добавки до їжі лише полегшують процес схуднення. Саме тому вони більш корисні, ніж будь-які інші диво-засоби для зниження ваги.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01231 sec