Чи можна схуднути за допомогою занять фітнесом? | Худни смачно | ВКонтакте

Чи можна схуднути за допомогою занять фітнесом? | Худни смачно | ВКонтакте

Чи можна схуднути за допомогою занять фітнесом?

Чи можна за допомогою занять фітнесом, бодібілдінгом, аеробікою, бігом або яким-небудь іншим видом занять скинути, як кажуть, зайву вагу?

Можна, причому використовувати для цього

можна будь-який вид: хоч бокс, хоч футбол, хоч бодібілдинг з фітнесом. Головне знати кілька дуже важливих правил:

Для того, щоб за допомогою занять ефективно “спалювати” зайвий жир, потрібно спочатку зміцнити своє здоров’я, фізичну підготовку і, в першу чергу, загальну витривалість;

Якщо ви будете їсти більше, ніж витрачати, то жир буде відкладатися навіть при інтенсивних заняттях. Подивіться, як виглядають борці сумо або штангісти-важковаговики;

Навіть у процесі малоінтенсивних занять і дотриманні низькокалорійної дієти у людей зі слабкою фізичною підготовкою починає зміцняться м’язова система, через що загальна вага тіла може збільшитися. Боятися цього не варто, так як паралельно будуть “спалюватися” жирові запаси, тобто зовнішній вигляд і загальний тонус вашого тіла тільки покращиться;

Починаючи займатися з метою схуднення, не можна різко знижувати обсяг і різноманітність дієти. Так, від жирів, особливо тваринного походження і рафінованих вуглеводів, краще відмовитися, а от кількість білкових продуктів деяким доцільно навіть збільшити до денної норми в 1-2 гр. на кілограм власної ваги, щоб уникнути виснаження м’язової системи, яка при заняттях фізичними вправами і спалює зайві жіротоплівние запаси;

Це доповнення до першого: не поспішайте, різко не збільшується навантаження і не вдавайтеся до жорстких низькокалорійним і одноманітним дієт. А щоб уникнути проблем – складіть індивідуальний план-програму занять з урахуванням всіх ваших особливостей, вибравши найбільш підходящий вид і методику.

Чи можна за допомогою фізичних вправ забезпечити локальне схуднення, тобто скинути жир в області стегон або живота, наприклад, а грудей або біцепсах залишити?

Ні, з допомогою фізичних вправ цього зробити не можна. І ті, хто продає всякі тренажери для спалювання жиру в області талії, просто брешуть. Вони ж знають, що всі м’язи преса, якщо теоретично їх скласти разом, будуть не більше біцепса і, якщо не зламаються, поки будуть спалювати навколишні їх запаси жиру, їм доведеться спалювати його ну дуже довго. Але саме основне в тому, що м’язи для забезпечення своєї роботи паливо, яким і є жир, беруть не самі і не там, де вам хочеться, а отримують через загальну систему кровообігу з усіх “бензобаків” вашого тіла. Причому звідти, де жир утворюється в першу чергу і в найбільшій кількості, він зникає останнім. Тому у багатьох жінок, як тільки вони починають боротьбу із зайвою вагою, відразу худне особа або бюст, а у чоловіків замість живота худне біцепс.

А як же тоді культуристи і культуристки будують своє тіло за допомогою бодібілдингу?

перше, більшість тих, кого приводять у приклад – це генетично обдаровані люди, що мають від природи відповідні задатки та здібності.

друге, всі вони займаються дуже інтенсивно і дотримуються строгої дієти, на що здатні дуже небагато.

І по-третє, вони дійсно будують своє тіло, тому що не тільки спалюють жир, але і збільшують м’язи там, де треба. Це, до речі, теж не так просто, тому що м’язи ростуть не по замовленню, а з тієї генетичній програмі, яка закладена в людині її батьками.

Comments are closed!