Чи можна схуднути за допомогою плавання – Здорова Росія

Чи можна схуднути за допомогою плавання – Здорова Росія Чи можна схуднути за допомогою плавання

Плавання – прекрасний вид фітнесу, який корисний практично всім. Але чи підходить для тих, хто хоче позбутися жирових відкладень?

Схуднути в басейні: аргументи «проти»

Плавання

дозволяє витратити близько 500 ккал на годину . Однак фахівці рекомендують включати його в програму зниження ваги лише як додаткового навантаження.

На думку експертів зі спортивного харчування, відвідування басейну рідко призводить до втрати ваги, так як:

1. Багато людей відчувають сильний голод після запливу і через це вживають більше калорій, ніж витратили під час заняття.

2. Плавання навантажує практично всі групи м’язів і призводить до такої втоми, що люди нерідко уникають будь фізичного навантаження за межами басейну.

3. Крім того, заняття в теплій воді не підвищують температуру тіла, а значить, не змушують його витрачати калорії на охолодження організму. Таким чином, витрата енергії відбувається тільки під час плавання і різко припиняється, як тільки людина виходить з води.

У басейн всією сім’єю

Плавання підходить практично всім. Дізнайтеся, ніж корисне плавання для чоловіків, жінок і дітей – навіть для малюків.

Схуднути в басейні: аргументи «за»

Але що якщо плавання – це єдиний можливий і комфортний спосіб отримати фізичне навантаження? Наприклад, для людеаE7 серйозними травмами, що виключають заняття «на суші», або для тих, хто через зайву вагу соромиться активно рухатися в присутності інших.

Як вже було сказано, заняття в басейні дозволяють тренувати практично все тіло – серце, легені і м’язи працюють єдиною системою. Плавання відмінно підходить для поліпшення здоров’я і тренованості – тобто підготовки до серйозніших навантажень, що дозволяє ефективно розлучитися із зайвою вагою.

Щоб позбутися зайвих кілограмів за допомогою занять в басейні, треба витрачати більше калорій, ніж ви з’їдаєте. Для цього необхідно ретельно контролювати раціон і боротися з нападами голоду після занять за допомогою низькокалорійних перекусів.

Крім того, варто вибрати басейн або водойму з прохолодною водою. Це дозволить збільшити спалювання калорій, так як тілу доведеться працювати на власний обігрів. Не забувайте про безпеку і профілактиці переохолодження, якщо ви вирішили плавати в річці або озері.

Як навчитися пропливати півкілометра за два місяці?

Якщо ви тільки почали ходити в басейн, навряд чи ви зможете пропливати достатню відстань, щоб витратити ті самі 500 ккал.

Виберіть басейн з 25-метрової доріжкою, який зможете відвідувати хоча б два рази на тиждень. Поступово збільшуйте відстань, яку ви пропливає кожен раз, вимірюючи його в «басейнах».

Ось приблизний план перших чотирьох занять:

Тренування № 1 (100 метрів)

4 х 25 метрів, 20 хвилин відпочинку на все заняття – приблизно по п’ять хвилин після кожної доріжки.

Тренування № 2 (100 метрів)

4 х 25 метрів, 15 хвилин відпочинку на все заняття.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00553 sec