Чи можна схуднути за ананасом? | Способи схуднути

Чи можна схуднути за ананасом? | Способи схуднути Чи можна схуднути за ананасом?

Опублікував 29.05.2013 | Автор Людмила Романенко

Численні дослідження підтверджують, що схуднути з ананасом можна легко і досить швидко. Завдяки його

особливим ферментативним діям значно поліпшується травлення, зростає швидкість метаболізму (обміну речовин), призупиняється накопичення надлишкового жиру.

Цей тропічний фрукт поставляється до нас в основному з країн Південної Америки. У ньому міститься безліч корисних мінералів і вітамінів, а також ферментативних білків. Найвідомішим з них є бромелайн.

Терапевтичні ефекти бромелайну:

    Нормалізація травлення. Підвищення імунітету. АНТИТРОМБОТИЧНА та протизапальну дію.

Схуднути з ананасом не складе особливих труднощів, тому що він складається з води і волокон. Обидва ці компоненти сприяють зниженню ваги. Наприклад, волокна, проходячи по кишковому тракту, утворюють гель, що зв’язує жири і холестерин, запобігаючи цим поява жирових відкладень.

Корисні властивості ананаса 1. Детоксикація

Для успішного схуднення слід попередньо провести детоксикацію (очистку організму) за допомогою свіжих фруктів. Знадобиться вживати щодня велика кількість цих смачних продуктів.

Сам процес фруктової дієти трохи схожий по впливу на голодування, однак при цьому в організм надходить велика кількість клітковини, а також мінералів і корисних вітамінів. Травна система в такі дні «відпочиває».

2. Ферменти

Як вже говорилося раніше, бромелайн, що міститься в самій серцевині ананаса, дозволяє значно збільшити спалювання жиру. Фармацевти давно взяли на озброєння даний інгредієнт, і випускають цілу лінійку дієтичних продуктів та добавок, до складу яких входить цей унікальний фермент.

Він має здатність розщеплювати в травному тракті білки, збільшує м’язові скорочення кишечника. Якісне перетравлення білків дозволяє організму мати додаткову енергію для метаболічних і клітинних процесів.

3. Метаболізм

Ананас значно прискорює швидкість обмінних реакцій, що позитивно впливає на травлення, цьому сприяє велика кількість клітковини. Панянки, що піклуються про свою фігуру повинні знати, що низька швидкість метаболізму призводить до того, що більша частина їжі перетворюється в організмі в жирові запаси.

В ананасах багато вітамінів, особливо В1 і С. Ці компоненти також побічно сприяють зростанню швидкості обміну речовин.

4. Ефективність

Фахівці стверджують, що регулярне вживання ананаса після прийомів їжі дасть позитивні результати – відновиться обмін речовин, фігура поступово прийде в норму. Однак не варто вважати, що можна схуднути з ананасом без використання додаткових методів, таких як регулярні фізичні навантаження, режим дня і харчування, повноцінний сон і т. д.

Розвантажувальний день з ананасом

Запасіться кілограмом фрукта, розділивши обсяг на чотири частини. Їх слід вжити за чотири прийоми протягом дня. Додатково потрібно придбати літр ананасового соку без цукру (або виготовити його за допомогою соковижималки самостійно). Слід пити в цей день, тільки підготовлений сік, воду вживати небажано.

Такий метод дозволить втратити за день 1-2 кг. Більше одного дня застосовувати такий спосіб харчування не можна.

Теплова обробка практично повністю знищує цілющі властивості цього фрукта. Тому консервовані ананаси годяться тільки як смачного, але не дуже корисного страви. Заморожувати дані фрукти не варто – при температурі нижче +70 цінні властивості втрачаються.

Використовуйте ананас у своєму харчуванні і насолоджуйтеся не тільки соковитим, солодким смаком фрукта, а й мінливим в кращу сторону віддзеркаленням вашої фігури в дзеркалі! Схуднути з ананасом легко і смачно!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00531 sec