Чи можна схуднути за 2 місяці до нового року?

Чи можна схуднути за 2 місяці до нового року? Чи можна схуднути за 2 місяці до нового року?

Наближення чергових свят знову викликає сплеск жіночих хвилювань з приводу своєї фігури. До Нового року залишається менше двох місяців, а зайві кілограми нагадують про те, що надіти

вбрання своєї мрії можливо не доведеться.

Терміново схуднути до будь-якого зі свят – панацея кожної жінки, тому всі вони шукають різні способи здійснення своєї ідеї. Швидко схуднути за 1-2 місяці . можливо, але не без ризику для здоров’я.

Швидка втрата ваги супроводжується не тільки позбавленням від зайвого жиру, але і руйнуванням м’язової маси. Після припинення дієти відновлюється жир, а потім м’язи, але не в повному обсязі.

Це означає, що шкіра втрачає свою еластичність і пружність, а можливість отримати целюліт зростає, оскільки жиру стає більше після дієт, а м’язової маси менше.

Нешкідливою для здоров’я нормою згоряння жиру вважається 800 грам на місяць. Дієти або надмірні фізичні навантаження дозволяють втрачати значну кількість кілограмів. Тому непоганим варіантом буде ввести в раціон зелений кава для схуднення. просто поєднайте приємне з корисним, а не виснажуйте себе жорсткими дієтами. Тому як тільки 6 кілограмів зайвої ваги, втрачені в результаті дієт провокують збільшення об’єму циркулюючої по організму крові в кілька разів, а це призводить до підвищених навантажень на серце і нирки.

Наслідком цього можуть бути захворювання серцево-судинної системи і недуг, пов’язаних зі збоєм в роботі нирок. Відповідаючи на запитання: “Чи можна схуднути за 2 місяці до нового року?”, Варто розповісти і про інші підводні камені цієї панацеї.

В результаті зміни обсягів жіночого силуету з’являються розтяжки. Вони не прикрашають, і позбутися від них дуже складно. Тільки вагітні жінки можуть уникнути розтяжок, якщо з першого дня свого цікавого положення будуть дотримуватися певних правил догляду за шкірою.

Якщо жінка була завжди повної і раптом вирішила схуднути, розтяжок їй не уникнути. Тим більше, що після закінчення дієти, коли організм повертається до свої колишніх розмірів, можуть з’явитися нові розтяжки. Вони супроводжуються як при схудненні, так і при наборі ваги.

Якщо вживати білкову їжу і змащувати шкіру оливковою олією, можна запобігти появі розтяжок, але це не завжди ефективно.

Щоб зустріти Новий рік з хорошою фігурою, краще починати піклуватися про це відразу після чергових новорічних свят. Здорове схуднення – це довгий процес. Якщо ви правильно будете харчуватися і заповнювати час фізичними навантаженнями можна за рік позбутися майже 10 кілограмів зайвої ваги. Перевагою цього шляху до красивої фігури є його безпека.

Наталія Ш. Спеціально для сайту modniyportal. ru

Comments are closed!