Чи можна схуднути від зеленого чаю? / / KP. RU

Чи можна схуднути від зеленого чаю? / / KP. RU Чи можна схуднути від зеленого чаю? Коментарі: 9

І чи підвищує тиск чорний [міфи і правда про улюблений напій]

Починають ранок з чаю дуже багато. Також більшість з нас упевнені: на відміну від кави чай можна пити весь день практично

без обмежень, особливо зелений – від нього ж суцільна користь! Що правда і в чому ми помиляємося в уявленнях про улюблений напій? Про це ми поговорили з лікарем-дієтологом, експертом по здоровому харчуванню Оленою Соломатиной.

чим міцніше, ТИМ. Кисло

– Насамперед потрібно мати на увазі, що багато чого залежить від процесу заварювання чаю, – уточнює експерт. – Чорний чай традиційно заварюють окропом, і листочки швидше віддають у воду кофеїн, дубильні та інші активні речовини, роблячи напій більш концентрованим і насиченим. У той же час деякі вітаміни – С, наприклад, ряд антиоксидантів і корисні ефірні масла при високій температурі швидше руйнуються.

Зелений чай не рекомендується заварювати окропом, плюс його довше наполягають – завдяки цьому зберігається і переходить у воду більше антиоксидантів.

– Також не можна забувати про кислотності напою, – продовжує Олена Соломатіна. – У чорного чаю вона значно вища. Причому, чим довше заварюється і настоюється такий чай, тим сильніше підвищується кислотність.

Рада. якщо у вас підвищена кислотність шлунка, то переважно пити зелений чай. Або – слабкий свіжозаварений чорний. Якщо часто вживати дуже міцний чорний чай, то це буде сприяти відкладенню в організмі солей сечової кислоти. Їх накопичення провокує розвиток подагри (клінічно це захворювання проявляється як рецидивуючий гострий артрит)

ЙДЕ ВОДА, АЛЕ НЕ ЖИР

Чи допоможе схуднути зелений чай? «Такий напій має сечогінну властивість, тому, виводячи з організму воду, дійсно допомагає скинути вагу», – пояснює наш експерт. Однак не варто спокушатися: іде-то саме вода, а не жири. Тому, варто вам знову попити чи поїсти навіть самого рідкого супу, як кілограми з’являться знову.

речі, у зеленого чаю ще є легкий послаблюючий ефект, а у чорного – закріплює.

З приводу підвищення тиску потрібно мати на увазі наступне. Будь чай тонізує центральну нервову систему. Тому, якщо ви гіпертонік, то не взагалі не слід пити міцний чай – ні чорний, ні зелений.

– У той же час багато що залежить від сорту чаю (в одному більше підбадьорливого кофеїну, в іншому – менше), а також – від індивідуальних особливостей організму, в тому числі ступеня збудливості, – зазначає Олена Соломатіна. На практиці помічено, що нерідко на людей більш сильну тонізуючу дію надає зелений чай. Наш експерт згадала випадок: якось на її очах довелося викликати Швидку допомогу жінці, яка випила чашку зеленого чаю – у неї почалася страшна тахікардія (сильне серцебиття).

А ви як часто п’єте чай і як він на вас діє? Розкажіть в коментарях до цієї статті.

  • схуднути від зеленого чаю
  • з чаю зеленого можна похудати?
  • можна пити чорний чай чи ні?
  • похудати уд чаю зеле5
  • Чи зеленого чаю можна схуднути
  • чи можна похудати від зеленого чаю
  • чи можна похудати після зеленого чаю
  • чи можна схуднути від зеленого чаю
  • Чи можна схуднути вид вживання чаю на травах
  • чорний чай кислотність

Comments are closed!

_0.31MB/0.02122 sec