Чи можна схуднути при масажі? Відповідь тут. | 40 КГ | ВКонтакте

Чи можна схуднути при масажі? Відповідь тут. | 40 КГ | ВКонтакте

Величезна кількість журналів і сайтів про здоров’я пишуть про те, що існує безліч різних технік масажу, за допомогою яких можна легко позбутися від підшкірного жиру: наприклад, антицелюлітний

або моделюючий масаж.

Найчастіше присутній розпливчасте пояснення, що описує, що подібний масаж «розбиває» жирові клітини, в результаті чого жир «йде», обсяги тіла зменшуються, а шкіра стає більш гладкою і пружною «всього» за 10-12 сеансів.

Чи ефективний моделюючий масаж?

Насправді, немає ніяких досліджень про те, що який-небудь варіант масажу – як ручного, так і апаратного – здатний впливати на жирові відкладення (1). Крім цього, навіть сама ідея суперечить фізіології людського організму.

Якби механічним впливом можна було б «розбити» жирову клітину, інтенсивність цього впливу справила б більше шкоди, ніж користі. Насправді, на вихід вільних жирних кислот з жирової клітини впливають гормони і тільки гормони.

Як спалюється жир?

Спрощено механізм спалювання жиру виглядає так: під дією адреналіну і ряду подібних гормонів жирова клітина випускає містяться в ній вільні жирні кислоти (СЖК), які кровотік відносить у печінку, де вони переробляються в енергію.

Гормон інсулін, відповідь на вживання вуглеводів або білків, досить сильно блокує дію адреналіну, і не дозволяє клітині випускати СЖК. Крім цього, щоб спалювати жир організм повинен мати потребу в енергії, що має на увазі навантаження.

Вібруючі пояса

У відмінності від ручного масажу, який хоч і не здатний позбавити від жиру, але несе деяку кількість плюсів (в тому числі, видалення токсинів з тканин і виведення зайвої рідини), вібруючі пояса та масажери можуть серйозно нашкодити здоров’ю.

Нерідкі випадки, коли активне використання таких поясів призводило до зниження тонусу м’язів черевного преса і корпусу, в результаті чого внутрішні органи опинялися під впливом непотрібної вібрації (2). Ніколи не використовуйте подібні прилади.

Спортивний масаж для росту м’язів

Незважаючи на те, що за допомогою масажу неможливо позбутися від підшкірного жиру, важливість масажу для росту м’язів ніхто не заперечує. Спортивний масаж дійсно дозволяє прискорити відновлення після силових тренувань.

По суті, методика спортивного масажу аналогічна методиці звичайного, гігієнічного, а головна відмінність полягає в активності впливу (3) – спортивний масаж може виявитися навіть кілька болючим, особливо якщо виконувати його рідко.

Хто пробував? Як результат?

  • За скільки іде можна замовити масажера ручного ціна
  • масаж проти підшкірного жиру
  • масаж у вконтакте
  • масажі в вк
  • чи можна похудати від масажу
  • чи можна похудати з допомогою масажера
  • чи можна схуднути відмасажу

Comments are closed!

_0.31MB/0.00599 sec