Чи можна схуднути під час вагітності : Вагітність і пологи : Діти : Subscribe. Ru

Чи можна схуднути під час вагітності : Вагітність і пологи : Діти : Subscribe. Ru Чи можна схуднути під час вагітності

Вагітність, часто думають майбутні мами, привід для дуже великих обмежень – у тому числі і обмежень на процес схуднення. Поглинаючи їжу за двох (а частіше за трьох), багато з вагітних ніяк не можуть як зрозуміти

– чи можна схуднути під час вагітності?

Відповідь – так. Більше того, повний відповідь така – так, зрозуміло, можна. Але для цього доведеться дотримуватися ряду правил.

Правило перше: не обмежувати себе в наборі продуктів. Харчування майбутньої мами має бути повноцінним і збалансованим. Обов’язково – це навіть не підлягає обговоренню. Адже якщо ви «уріже» собі пайок в плані повноцінності, ви самі себе підведете під монастир втрати краси і здоров’я. Дитина-то своє візьме, як казала моя бабуся, а ось ти зуби втратиш.

У цій полушутку є занадто багато правди: завдяки особливій будові організму майбутньої мами під час вагітності, дитина має доступ до всіх ресурсів організму і ресурси ці під’їсти «первеє» мами. І якщо ви не отримуєте достатньо, наприклад, кальцію, про із зубами потенційно є можливість розлучитися. Повноцінне харчування включає в себе наступний набір продуктів:

хліб і макарони (тверді сорти);

крупи – гречка, рис, пшенка, пшенична крупа;

овочі;

м’ясо;

риба;

морепродукти;

бобові (особливо якщо ви веганка або вегетаріанка);

яйця (краще перепелині);

горіхи і насіння (не з пакетиків!);

молочні продукти;

масла і жири.

Здається, що всі ці продукти присутні у вашому раціоні? Перевірте напевно.

Правило друге: ні в якому разі не змушувати відчувати себе голодною. Це призводить до нервуваннях і харчовим «зривів». Якщо ви уріже свій раціон більше, ніж на 10% за калорійністю ви почнете нервувати. Якщо ви уріже свій раціон більше, ніж на 20% ви почнете самі у себе красти їжу і по калоріях в сумі наберете набагато більше, ніж якщо будете харчуватися збалансовано. Зростання приріс не за одну ніч – він не піде за тиждень гострої голодування. Підуть – див. вище – зуби, але не жир.

Правило третє: режим. Важливий не просто режим харчування-наявність триразового харчування, а повноцінний режим дня. У скільки ви встали, у скільки поснідали, і так далі. У вагітність харчуватися потрібно часто – шість разів на день, особливо якщо ви хочете схуднути під час вагітності. При цьому «подворованное» яблучко вважається їжею. І якщо ви весь час на «перекуси» відчуваєте себе голодною, то введіть собі режим дня і харчування і замірте, скільки яблучок і бутербродиков ви зволили з’їсти. Можете здивуватися, до речі. Якщо вам хочеться щось з’їсти в перерві між їжею – то це означає що ви, по-перше, їсте мало, по-друге – у вас занадто великі перерви між їжею.

Правило четверте: тільки сонце, тільки небо і річка. Побільше рухайтеся. Навіть якщо вам хочеться повалятися… Точніше так – побільше рухайтеся, особливо якщо вам хочеться повалятися да з булочкою, та на диванчику да під ток-шоу чергового «Малахова». Прогулянка вранці обов’язкове, прогулянка ввечері – бажана. І не забувайте призначати час прогулянки тоді, коли ви не будете на піку голоду – що б не з’їсти весь холодильник, увірвавшись додому після оздоровчо-похудетельной прогулянки.

Правило п’яте і останнє: ніякої шкідливої??їжі. Список її ні для кого не секрет. Так, у вагітність бувають винятки: особисто у мене токсикоз відступав тільки коли я випивала баночку коли, вага інше час мене нудило. Проте з часом з’ясувалося, що всі перераховані вище пункти допомагають мені впоратися з нудотою набагато краще, ніж баночка коли. Тільки заковика в тому що технічно простіше випити коли, ніж дотримуватися всі перелічені пункти. Але це вже ваш персональний вибір.

Будьте здорові і красиві!

Comments are closed!