Чи можна схуднути без фізичного навантаження? | Краса та здоров’я | ШколаЖизни. ру

Чи можна схуднути без фізичного навантаження? | Краса та здоров’я | ШколаЖизни. ру Чи можна схуднути без фізичного навантаження?

Нехай вибачать мене прихильники тренажерних залів і апологети гантелей. Схуднути без навантажень можна, і я беруся це довести. Не зрозумійте мене неправильно: фізкультура і спорт

корисні для здоров’я, допоможуть підтягнути фігуру за рахунок розвитку м’язів і, безумовно, допоможуть втратити вагу. Проте, схуднення можливо і для тих, хто (як і я) більше любить лежати на дивані і мріяти, як Обломов, ніж бігати на світанку на покіс, як Левін.

Існує тільки один спосіб схуднути – споживати менше калорій, ніж витрачати. Чому ж не піти по найпростішому шляху – обмежити споживані калорії настільки, щоб кількість витрачених на лежання було більше, ніж поїдаються? Від того, що з дуже давніх часів, коли наші предки жили в печерах і диванів не було й близько, їжа була досить рідкісним і непередбачуваним задоволенням.

Тому при перебоях в харчуванні тіло відкладало кожну зайву (і не дуже) калорію про запас – у вигляді жиру, і цей механізм працює до цих пір. Якщо ваше тіло не отримує достатньо живлення, воно включає цей древній механізм виживання – уповільнюємо все не дуже потрібні процеси, починаємо запасатися жиром на чорний день.

Тому нам залишається єдиний спосіб – прискорити процес спалювання калорій, тобто підвищити метаболізм. Як ми можемо це зробити?

Починати свій день з сніданку. Сніданок «запустить» ваше тіло і ваш метаболізм. Якщо ви пропустите сніданок. ви втратите півдня, протягом яких ви могли б активно спалювати калорії – за рахунок перетравлення сніданку.

Не забувати про сон. Втомлене тіло не може функціонувати як годиться, і метаболізм сповільнюється, 7-8 годин сну вважається достатнім.

Ходити в баню. Коли тілу доводиться регулювати температуру, метаболізм підвищується. Крім того, перебуваючи в сауні. ви виводите зі свого організму токсини.

Обманювати свій організм. Цікавий результат дає щотижневе споживання різної кількості калорій – побільше в один тиждень, поменше в іншу. Ваше тіло, не розуміючи, що відбувається, не стане робити запасів, навіть якщо кількість калорій впаде нижче критичного, і не відкладе в запас те, що було зайвим.

Утримуватися від алкоголю. Особливо від пива, горілки і лікерів.

Є частіше. Як вже говорилося, всі процеси, що відбуваються в організмі, вимагають енергетичних витрат, і переварювання їжі не є винятком. Коли ми їмо кожні 2-3 години, тіло спалює калорії постійно.

Стежити за кількістю їжі. Проте, треба стежити за тим, що і скільки ми їмо (пам’ятаєте – споживати менше, ніж витрачати). Найкращий метод – це використовувати десертні тарілки замість обідніх. Тарілка повна, і не треба запам’ятовувати калорійність кожного продукту або стежити за розмірами порцій.

Є «правильну» їжу. А саме – овочі і фрукти, каші. нежирне м’ясо і птицю та молочні продукти (як говорила ваша мама – не їж мучного і солодкого). Під час кожної їжі ваша тарілка повинна виглядати як осінній пейзаж – на ній повинні бути присутніми всі можливі кольори, від зеленого до пурпурного.

Крім того, деякі продукти володіють і додаткової здатністю збільшувати метаболізм. Наприклад, броколі; вівсянка; йогурт; яблука, груші та грейпфрути; риба; нежирне м’ясо і птиця; горіхи і насіння (особливо мигдальні і гарбузові); перець (приправа, особливо червоний); зелений чай.

Чи не забороняти собі категорично найулюбленіші ласощі. Заборонений плід солодкий, і в якийсь момент стримуватися стане неможливо, і цілий торт зникне з холодильника за 5 хвилин! Дозволяйте собі час від часу те, без чого життя не миле.

Пити воду. У день рекомендується випивати достатню кількість води. Вода допомагає очищати організм від токсинів, крім того, часто почуття спраги ми помилково приймаємо за голод.

Зверніть увагу, що слово «дієта» не було використано жодного разу, оскільки ці принципи повинні стати не тимчасовим засобом скинути пару кілограмів, а постійним способом життя. У цьому випадку вам вдасться зберегти стрункість на довгі роки. Як і перед всяким зміною в харчуванні і способі життя, слід порадитися з лікарем.

Будьте здорові і стрункі!

  • скільки калорій спалюється при лежанні

Comments are closed!

_0.31MB/0.01579 sec