Чи можливо схуднення за допомогою активованого вугілля

Чи можливо схуднення за допомогою активованого вугілля Чи можливо схуднення за допомогою активованого вугілля?

Скільки способів схуднення не придумано дієтологами! І сьогодні кожна жінка може випробувати будь-яку методику: від строгої дієти до цілком невинного прийому

активованого вугілля.

Якщо з дієтами все зрозуміло: щось їсти можна, а щось не можна, то в способах схуднення за допомогою активованого вугілля нам тільки належить розібратися.

Думки За і Проти схуднення за допомогою активованого вугілля

Треба сказати, що активоване вугілля один з небагатьох лікарських препаратів, який проводиться виключно під впливом високих температур. Тобто, в процесі горіння дерева з’являється якісно новий елемент, який практично повністю складається з вуглецю.

Така простота хімічної сполуки є одним з аргументів тих, хто говорить, що схуднення за допомогою активованого вугілля неможливо. Чи можна схуднути за допомогою маленьких чорних кружечків, які не роблять ніякого впливу на масу тіла? Так, очищення організму можливо, але ні як не порятунок від жирових відкладень – твердо переконані вони.

Однак у вживанні маленьких чорних таблеток для схуднення є й інша сторона. Його корисні властивості давно оцінені лікарями, які цілком успішно лікують хвороби шлунково-кишкового тракту. Він регулює засвоєння корисних речовин, виведення з організму токсинів, жирів, шлаків. Тому вживання активованого вугілля для схуднення більш ніж логічно і виправдано.

Принципи схуднення за допомогою активованого вугілля

Активоване вугілля, який застосовується для лікування шлунково-кишкового тракту і схуднення, має пористу структуру. Завдяки чому збільшується площа контакту активних елементів таблетки з ВНУТРІШНЬОКИШКОВОГО токсинами. Така особливість дозволяє одній маленькій таблетці нейтралізувати велику кількість отрут або токсинів, які в рази перевищують її вагу.

Такі властивості активно використовуються для очищення організму від шлаків, лікування токсикозу, гепатиту, інфекційних захворювань, при отруєннях та інших недугах.

Призначають його при переїданні або алкогольному сп’янінні. У цих випадках всього 6-8 таблеток, прийняті незадовго до застілля, допомагають впоратися, навіть запобігти можливі негативні наслідки.

Застосовують активоване вугілля і для схуднення. Для схуднення існують безліч методик і рецептів. Деякі з них – строгі, інші ж – щадні. Однак і в тому, і в іншому випадку – ефект реальний і досяжний. Нижче ми наведемо інструкцію застосування активованого вугілля для схуднення.

Способи схуднення з активованим вугіллям

Існує безліч способів схуднення ми ж зупинимося на найбільш ефективних і дієвих.

Спосіб № 1

Таблетки слід пити 1 раз на день, вранці (натще, за годину до їжі).

Починати слід з двох таблеток, додаючи до кожного наступного прийому по одній таблетці (наприклад, якщо ви почали пити активоване вугілля в понеділок, то в цей день ви випиваєте – 2 таблетки, у вівторок – 3, у середу – 4 і т. д.).

Дозування слід збільшувати до тих пір, поки на кількість таблеток не досягне десятків кілограм маси тіла (наприклад, якщо ваша маса тіла 70 кг, то максимальна кількість таблеток складе 7 штук).

Важливо: перед вживанням таблетки слід розділити (розкусити) на три і більше частини.

Спосіб № 2

За другим способом слід приймати таблетки не один раз, а два-три рази протягом дня.

Принцип той же: таблетки треба пити за годину до прийому їжі, а їх загальна кількість повинна відповідати масі вашого тіла (наприклад, 70 кг – 7 таблеток).

Цей курс розрахований на 10 днів. Тобто, в перебігу 10 днів вам слід виписати певну кількість таблеток активованого вугілля для схуднення.

Через 10 днів прийом таблеток слід припинити на 7-10 днів, після чого процедуру можна повторити.

Спосіб № 3

Самий радикальний спосіб схуднення. Протягом 10 днів протягом дня (за годину до їжі) слід випити 9 таблеток.

Таблетки, як і в попередніх випадках, слід розділити на декілька частин і лише після цього випивати.

Як активоване вугілля допомагає для схуднення?

Вживання активованого вугілля буквально означає – пий і худни. Приблизно так це і виглядає. У відмінності від дієт, коли від нестачі пиши, ми починаємо буквально звереть, вживання маленьких чорних таблеток для схуднення сприяє підтримці відмінного настрою і самопочуття.

Як ми вже писали, активоване вугілля – відмінний сорбент, який всмоктує і виводить отрути і токсини, які порушують природну життєдіяльність організму. Крім отрут він всмоктує і виводить з організму хвороботворні мікроби, надлишки води і ліків.

Виходить, що вугілля не виводить надлишки жиру як такі, але забезпечує їх висновок непрямим шляхом. Організм очищається, і відповідно виводяться і жири, які до цього накопичувалися в організмі.

Більше того, активоване вугілля не тільки сприяє схудненню, але і перешкоджає розвитку різних захворювань, які можуть розвиватися під дією скупчилися в організмі токсинів.

Негативні впливу від вживання активованого вугілля

При нейтралізації отрут і токсинів, активоване вугілля нейтралізує корисні мікроелементи, вітаміни, тому додатково слід вживати вітамінні препарати!

Інший негативний вплив – запори. Чорний вугілля добре виводить воду і токсини, а ось калові просуваються погано, що утрудняє стілець. Тому таке схуднення супроводжується запорами, які дуже шкідливі для нашого організму.

Якими б ефективними для схуднення не були таблетки активованого вугілля, пам’ятайте про їх шкоду. Тому дієтологи рекомендують практикувати вітамінні методики, наприклад: селеровому суп для схуднення або корінь імбиру для схуднення. Ну і, звичайно ж, не забувайте про фізичні вправи!

Якщо ж ви хочете схуднути не прикладаючи для цього яких би то не було зусиль – обов’язково спробуйте метод 25 кадру для схуднення. У його основі – випробувані і піддані розробки вчених. Інформація, націлена на схуднення вкладається в ваша підсвідомість, вам залишається лише дивитися відео і худнути. Не вірите? А ви спробуйте!

Будьте стрункі і красиві, Ваші НоткіКрасоти!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00580 sec