Чи допомагає аквааеробіка схуднути?

Чи допомагає аквааеробіка схуднути? Чи допомагає аквааеробіка схуднути?

Аквааеробіка – приємний і ефективний вид аеробіки. Відрізняється він від шейпінгу і простий аеробіки лише тим, що заняття проводяться у водному середовищі, а не на суші. Цей вид вимагає менше

фізичних витрат, ніж тренінг в спортивному залі.

Для чого люди займаються фітнесом та аеробікою? Більшість займаються відвідувачів фітнес-клубу хочуть стати сильніше, стрункішою і витривалішими. Але є й ті, кому заважає зайва вага. У своїй основі це – жінки. Подивимося, чи допомагає аквааеробіка схуднути?

Що тільки не вигадують фахівці по схудненню, щоб клієнт скинув кілька кілограмів зайвої ваги! Таблетками, пластирами і біодобавками завалені прилавки магазинів спортивного харчування та аптек! Але не поспішайте витрачати даремно гроші. Без праці неможливо стати мініатюрніше! Однак, працю можна полегшити, а поту – уникнути.

Для такої мети і існує аеробіка. У воді менше втомлюєшся, а значить, і навантаження можна збільшити. Однак, опір води, – само є навантаженням. У воді наше тіло на третину легше, ніж на суші, і важкі вправи на третину легше виконувати. Правда, пробігтися у воді куди важче, ніж в парку або залі. Не любимо легку атлетику? Значить, йдемо в басейн!

Чи можна схуднути за її допомогою? І як виглядає тренувальний процес?

Відводиться певне місце в басейні. Тренер – інструктор керує тренінгом, перебуваючи на суші. Він розташовується так, щоб його бачили всі учасники. Після розминки тренер демонструє вправи, а відвідувачі повторюють рухи у воді. Зазвичай це робиться під музичний супровід. Не слід боятися, – тренер завжди поруч. Він не випускає вас з поля зору. Якщо ви вибилися з сил, тренер обов’язково побачить і дасть час на відпочинок. Якщо щось робите неправильно, фахівець допоможе виправити помилки.

«І ранок наступного дня з приємною болем зустріло тебе. Пружно вислизнула з ліжка. Так, подекуди місця хворіли. Але дзеркало з усмішкою каже: «Подруга, там вчора був целюліт!». Удивися в ці ділянки позитиву. Час пройде, ти станеш – вся красивою »!

Біль відчувається після першого тренування, потім організм звикає, і заняття приносять справжню бадьорість і радість.

Для початківців час перших тренувань скорочено. Враховується і вік, і фізична підготовка відвідувачів.

Для занять аквааеробікою, існує безліч спеціальних предметів-тренажерів! Приходьте в басейн – і самі все побачите.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00627 sec